Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ti, kteří se na fotce smějí k popukání zatím žijí !
  • Boží mlýny...
  • To není možné!!!!!

    Tamní propaganda přeci tvrdí že Kim je z rodiny živoucích Bohů kteří zvládnou vše.
    A najednou má zdravotní problém? Že on to nebude kouzelník ale šarlatán. *2* *2*
  • Chudáček fašounek...
  • super foto,koukám,srandy kopec u bolševiků
    • Musí to být docela nervák pro tyhle vysoce postavený lampasáky, aby nepropásli žádný Kimovo fór a správně srdečně se zasmáli...
      • věřte mi že jsem na to myslel *1*
  • Nevěřte tomu, jsou to všechno kydy, kydy, kydy!!
  • Žádné překvapení se konat nebude. Jourová křeslo eurokomisařky dostane, Zeman úřednici se vzhledem transvestity, kterou Babiš vytáhl na denní světlo z temných vod vládního odboru evropských fondů, nakonec jmenuje.A já pořád koho mi ta Jourová připomíná!!,
  • http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/1736-na-ukrajine-stoji-koncentracni-tabory-media-svorne-mlci

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    • a ta informace přišla z dílny Putina, no tak to bude velmi věrohodná informace rusofilní komiku.
  • kdo může tenhle hnus podporovat, tak je úch@l. Jakýkoliv diktátorský režim v jakékoliv podobě je zrůdný.
    • ivislo
      Já bych měl být vámi to pod nosem zavřený!!!!
      1888 - Útok na Koreu.
      1894-1896 - Invaze do Koreje.
      1904 - Vyslání vojsk do Koreje, Maroka a Dominikánské republiky.
      1905 - Vyslání vojsk do Koreje.
      1950-1953 - Ozbrojený zásah přibližně milionu amerických vojáků v Koreji. Smrt stovek tisíc Korejců. V roce 2000 vyšlo najevo hromadné vraždění desítek tisíc politických vězňů armádou a policií soulského režimu, kterého se dopustil během korejské války. Jednala na příkaz Ameriky, která se obávala, že vězňové, kteří byli zadrženi za své politické přesvědčení, můžou být zachráněni armádou KLDR. Američané v konfliktu aktivně používali chemické a biologické zbraně, jež pro ně vyrobili nacističtí zločinci.
      1980 - Jižní Korea. S podporou Američanů byly zabito tisíce demonstrantů ve městě Kwangju. Protest byl namířen proti používání mučení, masovému zatýkání, zmanipulovaní voleb a osobně proti americké loutce Chun Doo Hwanovi.
    • v Kim-Korei mají rozvinutý komunismus. Podporují to členové KSČ(m) a ostatní Pepkové Vyskočové. Tedy úchylové.
  • Je paradox že v těchto dvou státech Rusku a Bělorusku se mají lidé líp než ve většině států EU.
    • Soudruhu, je paradox, že se tam neodstěhuješ když se tam mají tak dobře. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit