Přejít na výpis diskuzí

KLDR oficiálně označila Kim Čong-una "nejvyšším velitelem" armády

31.12.2011 13:59
6 příspěvků

Severní Korea oficiálně jmenovala Kim Čong-una, syna nedávno zesnulého diktátora Kim Čong-ila, "nejvyšším velitelem" armády. Informovala o tom agentura AP. Mladý Kim tak formálně získal souhlas ke kontrole vojska o síle 1,2 milionu mužů a zároveň po smrti svého otce posílil svou pozici v čele...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Přeji to stejné a Kimovi úspěšnou a dlouhou vládu a pokud by do KLDR chtěli váleční zločinci z USA svými bombami zavést demokracii, tak ať je Korejci pod vedením Kima sejmou rázně a rychle.
  • Zrůdná rudofašistická diktatura v severní Koreji už mele z posledního. Blíží se doba, kdy všichni ti Kimové a ostatní váleční zločinci budou viset.
   • Naštěstí opět nemáš pravdu, ostatně jako vždy. Z posledního už melou předlužené kapitalistické režimy, které se co nevidět začnou jeden po druhém pokládat.
    • Soudruhu Aldisi, a kde vidíš nějaké "kapitalistické" režimy? To jenom pomatení marx-leninisti se drží dávno překonaných blábolů z 19.století a chtějí budovat ten "kapitálismus". Ale zatím se jim u nás podařilo vytvořit východostepní systém založený na nemorálnosti, bezcharakternosti a věrolomnost (Lenin: k dosažení vytčeného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky) zahalený do "uprivatizovaného" demokratického pláště.
 • -Přeji-KLDR-ať je siná a úspěšně se brání vlivu buržoasně demokratických zločinců.-
  • Takže starý Kim se už smaží v pekle. Na každou sv*i se vaří voda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit