Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kim prý připravuje novelu vyhlášky o provozu vozidel na pozemních komunikacích.
    Osobní auta mají od nového roku začít jezdit v pravo. No a když to dobře půjde tak na přesrok začnou jezdit v pravo i náklaďáky. *1* *1* *1*
  • Dulezite je, ze si vsechno co rekl, ti jeho poskoci zapisou !! Snad to nevyjde knizne to bude trhak.
  • Kdo s čím zachází,s tím také schází.Každému hrajou chvilku a ten vepřík je opravdu blázen,to není jen klam.Hlavně aby jej ptomcee nenapadlo podle svého času také vypouštět rakety.
  • přééésně,třeba to pozvedne jejich ekonomiku ku předu
  • KLDR je o sto roků zpět. Půl hodina sem půl hodina tam.
  • a kdo říka že to tak neni správně
  • 20 let probíhající výzkum ruských vědců za 200 milionů rublů se vyplatil *4*
  • Taky to vědeckým kapacitám v CCCP trvalo, než ho vymyslely.
  • nejlepší čas na světě je antiimperialistický ale ten je jenom v KLDR a CCCP
  • pochybuji že ti traktoristé zakopávali potraviny,ty už jsou dávno u někoho v lednici *3*
  • Pomocník vládce vesmíru-vládce je Klaus-se opět projevil jako nebetyčný blb,ostatně má ve svém šéfovi dlouhodobý vzor.
  • ty žiješ v KLDR čí v Africe ? pokud ne tak se pravděpodobně smát nebudeš ty klaune *3*
  • Se nasměju, až se "vyspělý" země jednou mezi sebou vymelou a zůstane jen KLDR a Afrika. *15*
  • Nová Paka se připojuje
  • a z Novohrdska
  • I z jižní Moravy.
  • nevšiml jsem si vašeho komentáře,napadlo mě to samé *15*
  • Putin zaorává potraviny, Kim posunuje čas... Impérialisti se z toho docela pominou. *1* *1* *1*
  • a co na to jejich PC ?? poradí si windows s Kimovým časem ?
  • mám stejný názor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit