Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • No, nevím jak vy, ale třeba my jsme naše chování moc nezměnili... Respektive jediné, co jsme změnili, bylo to, že jsme začali více třídit a trochu jsme změnili to, jak vytápíme... Nově jsme si totiž pořídili designové krbové kamna z kterých máme opravdu velikánskou radost :) Takže tak no.

 • Já si myslím, že není nic špatného na tom, když se nad sebou každý zamyslí a bude se snažit žít trochu víc ekologicky. Počínaje tvořením co nejméně odpadu a hlavně se zamyslet i nad zbytečným jezděním autem a topením. My topíme dřevem v krbových kamnech, protože to je asi ten nejšetrnější způsob topení. Na krbová kamna máme napojený nerezový komín, protože si manžel myslí, že mají nerezové komíny nejdelší životnost.

 • Karel

  A nemají se o ekologii,bezpečnost a bezdomovce starat naši dobře placení úředníci třeba zemědělství a sociální úřady, místní samosprávy, vojáci, policisté....? Proč k tomu potřebují ještě nějaká "hnutí", či na státní cecík přisáté neziskovky.

 • KRÁSNOU ZMĚNU třeba předvádí ten rozmazlený ,dementní fracek ze Švédska.Hraje tady komedii, které sama nemůže rozumět.Huláká v OSN pubertální průpovídky, za které by je normální rodina zavřela do dětského pokojíčku.Ale produkce komedie napsala do scénáře potlesk.Na věky se zapsala do dějin.Jako nemocný sebestředný fracek, kterému bylo umožněno vyblít se veřejně v OSN.

 • Mnichovská dohoda je taková prkotina kterou není třeba si připomínat!

  Vždyť bychom tím mohli poškodit vztahy mezi našimi velkými přáteli Němci, Italy, Francouzy a Anglány.

  Oni
  to tenkrát nemysleli špatně, to jen ČSR to vše špatně pochopilo a těch
  pár našich lidských obětí, díky "Mnichovu" za WWII přece nestojí ani za
  připomínku! Připomínku podlosti našich "spojenců!"
 • Velký kulový se mění, jedná o normální stav, v historii Země už miliónkrát opakovaný!

 • Je mi z podobných článků smutno - hlavně, když si vzpomenu, že problematika bezdomovectví v českých zemích začala aktivitami podobných polovzdělaných "činovnic" nevládních organizací, z nichž vzešla i ona "ředitelka Hnutí DUHA"(i když mezitím "požadované úrovně vzdělání" dosáhla)...

  Podobné "aktivistky" se po roce 1989 zasadily - mimo jiné - o rušení ústavů sociální péče pro lidi s IQ pod 80 (70 % lidí má hodnotu IQ 85–115) - neschopných se zapojit do společnosti ve smyslu obstarání si bydlení, stravy, oblečení a pod. Neschopných smysluplně pracovat, aby získali finance na tyto základní potřeby!

  Tyto polovzdělané "aktivistky" (z 90% dívky ve věku 16 - 20 let) hrubým nátlakem na vedení ústavů sociální péče, nezřídka podáváním soudních žalob, doslova jejich prostřednictví zrušily možnost péče o tyto lidi v ústavech - a vyhnaly je na ulici. 

  ALE TO, CO BUDOU TITO LIDÉ DĚLAT, JAK SE BUDOU ŽIVIT - TO UŽ "aktivistky" NEŘEŠILY ! "Ony jim přece vymohly svobodu" - a státe, starej se! 

  Nebýt jiných nevládních organizací (o tyto lidi se skutečně starajících) - typu Naděje, České katolické charity a pod. - bylo by (hlavně v zimě) mrtvých bezdomovců mnohem více!

  Je smutné, že organizace typu Naděje, České katolické charity zápasí s financemi ve zlomku výše státních příspěvků - co dostává Hnutí DUHA, OPU (Organizace péče o uprchlíky) apod. Tedy organizace, co se o lidi, kterých se to týká, opravdu starají!  

  • Problém je státu. Ten se má postarat, ne jakési neziskovky.  O tom to je!😈

 • Tam kde je struk s mlékem, vždy bude dost telat, chtivých sát.

 • Za všechno můžou nenažraní kapitalisté v čele s USA.

 • Otvírá se mi kudla v kapse. Když vidím a slyším tyto ekoteroristy. 😈

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit