Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to je síla - viděl jsem jen tu tlamu na křeslo, tam se může zdát, že šlo o obyčejné zakopnutí, ale po tomhle videu je všecko jasný
    http://www.lidovky.cz/video-s-hlaskami-zemana-takze-pane-rediteli-kde-mame-popelnicek-p76-/media.aspx?c=A130129_161135_ln-media_pef
    Taky je pro mě novinka, že Becher má ochranku na to, aby ho podpírala, když je prezident na plech. Gottwald hadr.
  • Už konečně víme proč se na vysočině přidržuje stromů !
  • Nevím proč se někdo posmívá kvůli zakopnutí. Každý určitě v životě zakopl několikrát, a není to moc k smíchu. Nebo jste vy posměváčci nikdy nezakopli. To platí i na druhé straně za posmívání ohledně hymny, nebo jí všichni tak perfektně znáte?
    • No myslím, že hymnu zná snad každý.. a co se týče zakopnutí. Jde o to jestli člověk zakopne střízlivý a nebo namol, pak už to vtipné je..A navíc by si měl konečně uvědomit že není žádný "Pepa od vedle" ale prezident...
  • jasně, že za to může ochranka - nezabavila mu všecky flašky. Ale vybral to bohovsky, holt kdo umí, ten umí!
  • Ožralej podražák a lhář na htadě, no to je paráda!
  • Co blbnete !
    Jasně bylo vidět z pohledu jedné z kamer, že MZ jasně o tom schodu nevěděl! Díval se na křesla a schod byl už těsně před ním!
    Mimo jiné zachechtal jsem se také. Škodolibost jsem získal posledními léty. Ale úplnému pádu nedošlo. K těm dojde po 8.3.!!!
    Ale u jiných lidí !
  • Imbecilové, vám se nikdy nestalo, že jste přehlédli schod a klopýtli jste? Bože, to jste ubožáci. Kdyby tam šel váš idol "šišlavý senil" nebo ožralý Kalousek, tak se skácel jako podťatý dub. A byl by pokoj. Třeba už by se nezvedl, rok by se léčil a byl by klid.
  • Nevím co viděli Zemanovi odpůrci, já viděl, že tam byl schodek, který neviděl on. Po té šlápnul do prázdného prostoru a zavrávoral. Tento balanc sotva vyrovnal a to hlavně díky tomu, že se zachytil pohovky či křesla, už nevím. V každém případě bych to nehodnotil, že byl opilý, spíše nedával pozor. Český člověk, bez ohledu na to zda je volič Zemana či ne, se tomu samozřejmě zasměje, ale nic víc bych za tím neviděl. Stát se to může každému.
  • Zemanovo klopýtnutí nemuselo znamenat, že je napitý, ale pouze, že jako zvolený prezidente má najednou "hore nos" a dole pod nohy nevidí. Co je ale vážnější je to, že to první je lidské, ale to druhé může být pohroma.
  • To je zas keců,hlavně když nikdo z těch pitomců,co z toho maj Vánoce se nikdo neskácel.
    • Teď už se můžeme kácet předpisově - máme vzor.
      • Pokud máš elementární znalosti z dějin,tak zjistíš,že těch vzorů bylo víc.
      • No, tak si na to vzpomeň , až uklouzneš po h o v n ě !!!
        • leda po tvým, nic jinýho neprodukuješ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit