Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nuda, lepsi je nevolici Karel, spici Karel, Karel v cervenych ponozkach, Karel (ne)zpivajici statni hymnu atd...
  • Je to smůla ale lepší je jak se Karl NEvolí. Holt co na něm můžeme chtít, je starý již mu to tak nemyslí, zapomíná na dějiny, no snad si nezapomíná měnit pleny, někdy chodí jako kachna.
    • No, třeba jde na malou a nevšimne si, že byl i trochu na velké...
  • Už jenom pět roků, měsíc a pár dní!
    • ...a pak budes konecne dospely?
  • asi nikdy nikdo nezakopl.je to hloupé,ale jinak o čem by pisálci jinak psali.TV nova to zopakovala pro jistotu 3x....
  • to je tak ubohé... každý hned musí být při zakopnutí či zavrávorání opilec? Co jsme to za národ? Stydím se někdy, že tady žiju ...
    *5*
    • no u německých méééédií nic nového. Zajímavé je, že ač si z něj dělají srandu, tak většině zatím uniká, jak v té tak dlouhé debatě, bez prob lémů dokázal utřít a zpacifikovat Moravce. To se, co pamatuji ještě nikomu nepovedlo...ty dlouhé a vyčerpávající odpovědi... .. hmm myslím že vypleštěný a zpacifikovaný Moravec, vždycky když si myslel že Zemana shodí, je to nejlepší co se v České televizi za dlouhá léta urodilo.. Otázkou je, zda to nedělá Zeman schválně, aby si z pitomých mééédiálních tvorů vystřelil. Díky pane Zemane....Díky
  • Měl s sebou fláknout na tu svojí komoušskou hubu. *12* *11*
    • Chtěl jsem použít silné slovo,ale jsem demokratický inteligent před r.1989,proto ti odpovím slušně .V roce 1968 vstupovali do KSČ mladí lidé z převědčení,moje generace na rozdíl od dnešních feťáků a póvlu všeho druhu se postavila tankům okupantům a jeden zapálila i já ležel na dlažbě díky osvoboditelům,když střílely na Muzeum v domění ,že to je rozhlas a v 70.letech byl Zeman vloučen.Horší svinstvo bylo to, co tam potom vstoupilo a co nám dnes vládne.Nebo věříš na pohádky,že 1989 byla nějaká revoluce?Zda máš nějaké IQ tak se té hubě omluv.
      • Komunista zustane komunistou,i kdyby trakare padali!
        Ty jsi nikdy necetl ''Rude Kravo''?
        • Nečetl, to čtou jenom v o l i jako jsi ty...
      • Stačí že u nich byl, myslíš že se komoušský smýšlení mění?? *11*
  • Prasedent!
  • umělci,facebookový pomatenci a kníže Číro *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • To je jenom začátek.
  • Pobaví to pokaždé a každého, když pan prezident bude nasávat a v důsledku toho sebou někde praští. No je to takový jelcinovský typ. Máme, co jsme chtěli. Důstojnost nikde, ostuda denním chlebem.
    • Máš zbytečné starosti. Raději změň tuto péči, také by se ti mohlo stát, že při myšlenkách, jak Zeman pije , či klopýtá si pak nevšimneš, že jsi mezitím otěhotněla a nevíš, jak se to stalo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit