Přejít na výpis diskuzí

Koalice táhne doleva. Slibuje mírnější dopady pro důchodce

17.10.2012 16:01
17 příspěvků

Koalice chce zmírnit dopady vládního stabilizačního balíčku na osaměle žijící důchodce. Omezení příspěvku na bydlení by se jich nemělo týkat v plné míře. Počítá s tím chystaný pozměňovací návrh k balíčku, který dnes podpořil premiér Petr Nečas (ODS) i ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09). 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • co muzete cekat od vlady, ktera je protilidova, krade, rozdava majetek vatikanu. NA VIDLE S NIMI.
 • Koalice měla dávno táhnout z vlády, alespoň by tak naplnila svý, teď už lživý prohlášení pana premiera. Kupí jednu lež vedle druhé. A tohle má bejt naše "vizitka státu."
 • Nečas je stejně odrovnaný, kdyby udělal zlaté lejno. Měl by z politiky zmizet, už ten jeho ksicht nemůžu ustát. Konec zlodějů, konec pravice. Musí být nastolen řád a pořžádek. Zloději musí za mříže.
 • No a mají strach o koryta. Co mirdo. V krmníku je nejlíp. Chcípni zmrde!!!! *12*
 • No, to to míní opravdu vytrhnout. 3 milionům důchodců nepřidají ani tolik, kolik třeba Vondra ukradne za týden !!! Prostě, oblbují známým systémem, že vlk se nažere a koza nejen zůstane celá, ale ještě jim porodí kůzlátka... to je celá "levicovost těchto kriplů !!!
 • Nevkus, smích, zapomnění. I proto se tu daří komunistům

  http://aktualne.centrum.cz/blogy-a-nazory/komentare/clanek.phtml?id=760542&sym-ok=12426#anketa-12426
 • Pokud se protlačí k moci včas tvrdá levice,tak důchodcům zbyde pouze na mizerné důchody,které budou nazývat žebračenkou a komunisté začnou přednostně splácet nasekané dluhy..Pokud zase důchodci pomohou držet pravicové lumpy u koryt,tak brzo dopadnou důchodci mnohem hůř.Mladá generace,z pudu sebezáchovy,se vyřítí do ulic a pravicové lumpy smete.Pak bude,při svém vládnutí také přednostně splácet nasekané dluhy.Důchodcům,za to,že se podíleli na instalaci kapitalistického svinčíku,pak mladá generace zajistí takovou dietu,jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Důchodcům bude ochotna mladá generace vyplácet pouze zasloužený a spravedlivý důchod,na holý zadek bejkovcem.Když budou chtít důchodci vyplácet důchod v penězích,tak jim řekne aby se soukromě obrátili na ty lumpy,které volili a nechali jim tuto zemi rozkrást.
  • Studenti, kteří se tehdy účastnili sametové revoluce, nemohou být ještě v důchodu, jestli zvládáte matematiku pro 1. stupeň ZŠ, pane Klase *9*
   • Jestli nejste blb, tak určitě víte, že tam byli nejen studenti ale i "dělníci" tedy primitivové, ktarým havel nakukal že jim budou lítat pečený holubi do huby a nesnášeli jakeše.
 • Celá pravice má pro budoucnost jedinou naději,A to,že díky lumpům,které mají komunisté ve vedení,se tito nechají zatahnout do spolupráce s lumpáckou stranou ČSSD.Tím ,že komunisté budou krýt zlodějny straníků ČSSD,nebo se na nich začnou podílet,komunisty tak znemožní,že komunisty pak národ zlinčuje první.Pokud komunisté včas udělají mimořádný sjezd a všechny lumpy,kteří se po údajné revoluci protlačili ke korytům,vykopu a nahradí mladými ,slušnými lidmi,kteří vytvoří rozumný levicový program,tak potom bude od pravicových lumpů pokoj na více desetiletí.
 • Ten postup nechápu. Pokud by se pravidelně valorizovaly důchody, nemusel by být takový "tyátr" ode zdi ke zdi. A kdo rozhodne komu ano a komu ne?
  Zdá se mi to zase ukvapené , nepromyšlené a nedomyšlené.
 • Koalice ať už táhne do prdele!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit