Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nečasův tanec mezi vejci pro udržení koryt pro celou "koalici" bohužel pokračuje
  • Na kolik nás tenhle jejich čachr machr vyšel ?
    • To přesně ono. Je potřeba řešit problémy, kterých je v téhle zemi víc než dost a ne se místo toho handrkovat mezi sebou a nahrávat tím rudofašistům, kteří jen čekají na nejvhodnější okamžik, aby se opět chopili moci. A to by pak zase bylo rudo. Od krve nevinných lidí, jak to komunisté prokázali všude kde se dostali k moci.
      • Blb-hlídat.
      • Tos posral fanatiku kapitalistickej!

        Na tebe pouze toto:
        Jediné, co zastaví zlého chlapa se zbraní, je správný chlap se zbraní.
  • Chudák Picek,lítá s velkou polní na zádech sem a tam.
  • Nečasův spokojený úsměv je vždycky špatný znamení
  • To jste mě potěšili!
    Takže zase jste u koryt a my vám máme od Nového roku zobat drobky co vám spadnou pod stůl?
    • No ještě, že mezinárodní bankovní kontrolní úřad chce, aby všechny země zrušili utajení vkladů střadatelů hlavně v zemích, kde jsou daňové ráje, brzy už nebudou nikde. *16* .
  • Nečas řekl,že by se Karolína Šílená mohla vrátit na své místo.Jakou náplň(myslím pracovní) by vícepremiérka měla,když už na její původní místo byl jmenován další ministr?To ho Nečas taky odvolá a nebo Karolíně vymyslí jinou funkci?Už z toho zůstává normálně myslícímu člověku rozum stát... *12* *12* *12*
    • ... buď v klidu, tvůj rozum stát nezůstane :))))
      • antiparoubek: a ty zase žádnej nemáš, drapáku
        • ... jsi iluzionista, bobku :))))
  • Koryta uhájíme holoto, i kdybychom stát přivedli na buben. Vy se stejně nedokážete proti nám domluvit a na demonstraci vás přijde pět a půl. Takže od Vás nám žádné nebezpečí nehrozí.
    • Přesně tak,jen slintat na Vaclaváku do mikrofonu,jací jste chudáčci. Pokud se to nezačne střílet a mlátit kladivama po palicích,nezmění se vůbec nic! *12*
  • Kdyby si Nečas udělal z ni latrínu , stejně mu uctivě poděkuje. Žadná hrdost.
  • polibte mi všichni řiť pravičáci!!!!
    • Máš to v hlavě vypatlaný!!! *7*
    • Jací pravičáci? Snad pseudopravičáci, kdyby to byli pravičáci, tak by si dovedli spočítat, že nemůžou zase toliko otvírat inflační nůžky, to je totiž snad jasné, ne. *10* .
  • k zblití je mi *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit