Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přijel k nám s takovým kolotočem.Vstupné si na sebe vypsal 420 kč.Přivezl regionální umělce a sebe! Si dělá kozy z lidí?Přeci nebudu poslouchat tlachání všeználka.Asi mu nikdo neřekl že systém je opačný.Volič je váben a je mu nabízen guláš a pamlsky.Pokud povede někoho do voleb tady Kocáb - je to zaručená brzda úspěchu.Jo kdysi to býval panečku umělec.I rusáky vyhnal.Ale v tyto dny by se mu líbilo, kdyby tady špacírovala africká chátra a provázeli ji malí smradi a jejich naprcané baby.A to je právě to co TADY nikdy neprojde.Nikdy Kocábe!
    • kam k Vám prosím ??
  • Pažout nebo Horáček, to je fuk, já tu nejsem.
    Takže zase za dva měsíce. pa pa
    • jsi fňukna *11*
  • Proč nekandiduje sám?! Nemusel by se zas až tak moc namáhat, některé skupiny obyvatel by ho určitě volily - no i když u nich člověk nikdy neví. *3* *3*
  • Horáček, Havel, Kocáb, jeden větší komediant než druhý. To raději budu volit starou Blažkovou.
    • konečně dobrý nápad, pořád lepší než ta alkoholem nasáklá hradní houba
  • No tak když hledá Kocáb Zemanova protivníka, tak to se Zeman nemusí obávat. Kocábův favorit ho zcela jistě neohrozí.
    • zlej trolle, naklikej si víc plusů, toto je nuda *3*
  • Dle Zemanova vzezření být jím trénoval bych spíš jízdu na lafetě
    • Kéž by jste měl pane pravdu. Čím dříve, tím lépe.
      Pouze jsem nepochopil proč na lafetě. Tak se přece pohřbívají státnící, lidé kterých si národ váží, lidé kteří vykonali něco pro dobro národa, ........
      Co vykonal ten nechutný ....... , mimo toho že zarazil svoji ulintanou prolhano, žvástavou ovar tlamu do řiti kremelského komouš-fašisty putina a vlastizrádně vede zemi zpět do područí rusa.
      • se děly různé věci.

        Stalo se, že zemřel prezident generál Svoboda. Jeho rakev vedou na lafetě a na tribuně přihlíží tzv. "představitelé strany a státu". Husák se ptá Štrougala proč vezou rakev na lafetě a Štrougal vysvětluje, že je to proto s čím po celý život zacházel. Husák propukne v nevázaný řehot a vykládá: "Já jsem si představil jak povezou Bilaka na šicím stroji."
      • V.I.L. komouše -fašisty?nech se léčit
    • také si myslím že se voleb nedožije
  • Kocáb je pablb...tak jsem zvědavý jakého kandidáta vyhrabou... No na Zemana mít nebude! *14*
  • já budu prezident, Zeman mi bude dělat mluvčího a pak se provexlujeme
    • Výměna postů mezi Vladimirem Putinem a Dmitrijem Medveděvem se završila. Den poté, co se Putin vrátil do funkce prezidenta, ruští poslanci podle očekávání schválili jmenování Medveděva premiérem. Hlasovalo pro něj 299 členů Státní dumy, proti bylo 144 zákonodárců.
  • Všichni havloidi ho budou rádi volit, protože je humanista a morální vzor stejně jako Havel - kurví se kde může, nastěhoval by nám sem ve jménu humanity všechny musulmany a klidně by podpořil i nějaké to bombardování nemocnic, takže i Ami by byli rádi.
  • Pan Kocáb by si měl do svejch dvou vil v Troji nastěhovat nějaké nepřizpůsobivé a uprchlíky.Oni by ho ty ptákoviny přestali bavit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit