Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážení! Takových, jako ona, je tam spousta! Dyť je to seskupení pěti stádeček, se kterými vládne pár volů, bohužel.
    Nikoho vůbec nezajímá, že ona je ta štěnice, co se přisála na toho, no jak se jmenuje, ten mrňavej... Nebo se přisál on na ni?! Ať tak či tak, oba by měli odejít do propadliště dějin! Já jsem víc a víc přesvědčenej, že VŠICHNI politici lžou (a kradou)!!!
    Za současné situace nové volby vůbec nic neřeší! Pořádnej bič a vyhnat je k vidlím, lopatě, to by čuměli!!!
    Další šok je pro mne, že praktikující katolík je jako oni, ale co, církev v minulosti také oblbovala lid...
    Až někdo vymyslí, jak z toho v Čechách vybřednout, tak by měl dostat tu "nobelovku", ale to je jako vymyslet perpetummobile...
    Celou tu odpudivou špínu řídí někdo z povzdálí, už to mám - z KLDR!!! To je blbost, co? Tak kdo, na koho ukážeme?! Oni to už ani nejsou schopni uřídit, jedou v tom rychlíku bez brzd z kopce všichni- k naší smůle - jedeme s nimi, tak to je...
    • Ano, tu špínu skutečně řídí někdo z povzdálí. To je mimo jakoukoli pochybnost. A že rozjeli rychlík, který už uřídit a ubrzdit nemohou, je také docela možné. Ale je tak obtížné vytipovot okruh lidí, kteří v tom mohou mít prsty? Obyčejný řadový občan tím řídícím prvkem určitě není. A pak, k rozpoutání takové špíny je třeba peněz. Velmi mnoho peněz. Tudíž tím někým musí být někdo, kdo těch peněz má tolik, že už příliš ani neví, co s nimi. Myslím, že tím se nám okruh lidí o dost zmenšuje. Takových lidí u nás zase není až tolik. Pokud by odpovědné orgány napadlo chtít najít vyníka, nebylo by to pro ně až tak složité. Tu skládanku, kterou jsem si dokázal poskládat já, si jistě oni dokáží poskládat také. Jenže jde o to chtít... A to je ta věc, o kterou tu běží.
  • Ať schoř řekne jak se s ni šu.. a třeba bude mít ještě šanci u modrých ptáků.
  • Tak tohle bere 170 tis.měsíčně to musejí pracující a inteligentní občané zvracet nebo je to blázen co říkáte pane Chocholoušek máte vestu ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit