Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V buddhismu se říká : Věnujte velkou pozornost věcem zdánlivě malého významu
  • "Na obojku mu ale přibyl malý zvoneček..."
    Může mi někdo z diskutujících říci (od autorky článku se to nedozvíme) zda je to pouze japonské specifikum, dávat kočkám na krk zvonečky neb rolničky? A má to krom případného plašení ptáků nějaký jiný význam? Díky.
  • Milá zpráva i fotk, děkuji, to potěší mezi množstvím negativních informací a permanentně nasraných diskutujících kteří mají zřejmé spoustu osobních problémů za které ale může samozřejmě někdo jiný...
  • Jděte se vycpat! "Černý krátkosrstý kocour" a dáte tam obrázek mourovaté kočky. proč tam cpete ty obrázky? To snad pro ty pitomečky, kteří v životě neviděli kočku, tak aby si ji nespletli s krokodýlem?
  • alkohol metla lidstva....
  • K majitelům se nevrátil žil v lese je zcela evidentní,že ke svým majitelům nechtěl.když žil kousek od nich nejspíš ho tejrali.Na otázku majitelky kde si byl odpověděl v lese,možná řekl něco jiného nerozumím japonsky.
  • Eggermann i Hehe! Výsledek Putka-Kikina paralýzy mozku!
  • Soudruzi!
  • trvá to přeplavat Tichej oceán *1*
  • Krásná fotka, typický černý krátkosrstý kocour. A propos vynikající zpráva, zajímavá a aktuální. Celá Evropa v očekávání konfliktu, zprávy jsou upravovány dle potřeby a tady nás krmí kravinami. Je to ale o něco lepší než propagace "demokratů" z Majdanu a nasazování psí hlavy Rusku, kterému to co někdo z USA a z EU diletantsky zfušoval, spadne samo do klína.
    Ale jako plátci daní je mi zvláště ekelhaft, že bych tu prasárnu co establisment vyrobil hradil ze svých daní. Zpráva že Evropa za plyn pro Ukrainu zaplatila mne přímo zvedá ze židle, majdanborci se o živé peníze rádi postarají a co má jít přes ně k nám, z toho si taky ukrojí. To nemá chybu. Takže ať žije kocour páni redaktoři.
  • Je to kočičák píše i na Tiscali.Prej mu dali na krk zvoneček a poslali ho do lesa,asi si ho spletli s beránkem,Japonci po tsunami už nepoznali,ani kočku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit