Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1.vladimír putin,2.viktor orbán,3.miloš zeman
    • 0.jura
    • 4.Maduro, 5.Kim Čong Un, 6. Fidel Castro
  • Papež je ten nejhorší v naší historii a Fico mj. podporuje svého ministra vnitra, proti kterému se vede trestní stíhání a navíc Fico bydlí v Bašternákově domě. Na Bašternáka se vede trestní stíhání za podvody. Tož asi tak, milé tiscali. *14*
    • ... a primitiv tirador nemá a ni na to, aby drhnul v ZOO kartáčem kopyta nosorožců :)))
      • radši bych drhnul kopyta nosorožců než špinavé hnáty prašivým muslimům
        • ... nebudu vzdělávat všemi odvrhnutého primitiva, mám lepčí zábavu, balíku :)))
  • Týýýýývole, bylo velice humorné, jak sebou jeho pomazaná svátost jebnul na zem, pánbuch asi nebyl doma, mastil v pekle karty s Luciferem a Chrchlou!!!

    HIHIHI !!!
  • ... zeptám se ze slušnosti: Bude to někomu vadit, když zakroutím krkem zbabělému BIJCI?
    • to se povedlo! Chátra z ulice by kroutila krkem? Ta sprostá obyčejná páchnoucí lopata by si chtěla dovolovat z chlíva?
      • ... ano, budeš chrčet a marně škemrat o milost, už tě mám zaměřeného, máš, co ti patří :)))
    • zlejBTWtroll ty nezakroutíš krkem ani postiženému holubovi klepajícího se v parku u odpadkového koše ty ruskej poseroutko
      • ).(
  • Chudák papež František ...v takovéhle společnosti...
    • po tom včerejším prohlášení je tu franta dobře
      • ... tys něco včera prohlásil?
    • ... neznám tě, ale poznal sem, že jsi moc slabý článek, proto tě budu dál ignorovat :)))
      • ty chlíve nemůžeš nikoho ignorovat.Jedině tady komunikuješ.Všude jinde tě kopanci ženou pryč!
        • ... už nikdy klidně neusneš, póvle, dobrovolně sis vybral, že tě pomalu zavraždím :)))
  • ... mě na tiscali.cz nemůže překvapit nic, proto přitahuje póvl, kterým se náramně bavím :)))
    • ty jsi tady zejména okopáván, špíno! Lozíš tady pro to, že všude jinde tebou opovrhují.Jsi obecným odpadem a zavedeným vyvrhelem.Navíc prý pícháš matku.
      • ... čím dál hloubeji budeš padat tam, kam patří primitiv, dokonale ovládám tvou tupost :)))
        • ty ovládáš nanejvýš vyměšování. A prý pícháš svoji matku? Takto tady lidi píší.Prý jsi matkomrd?
          • ... tys dovyměšoval, trapáku, ježíškovi letos nepiš, budeš brzy hezky pomalu umírat :)))
      • sranda, vytáčky, lži OK, ale navážet se do matek oponentů může je smradlavé ruské prase zlejBTWkulihrachu
        • ... nechme prase, aby se ničilo svými prostředky primitiva, brzy je dovedu pod vlak :)))
    • naprosto souhlasím, vidím to podobně *5*
      • ... proč psát nule BIJCI, který je jasný, že póvl zvládám na tak 8. místě svého programu :)))
  • už to není ten opěvovaný Božíček.V PL mu to dali nyní zjevně na návštěvě vědět. Moc si to pokaňkal když při návštěvě mezi uprchlíky líbal islamákům nohy! Toto přeci neudělá představitel církve.Zejména v této době kdy je islám v dlouhodobé kladbě. A vzít si ještě k sobě do letadla pár kousků z těch přivandrovalých jakože příkladem ...... to bylo asi naposled.Nyní je věrohodný tak, jako Uřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky.
    • Ale udělá.. Kristus také myl nohy učedníkům a to nebyli žádní svatoušci... byl to , jak říkáš, póvl tehdejší společnosti.... Islám v klatbě? chachacha... jsou si možná s židy a s křesťany blíže než tušíš.. u mě dobrý...
    • souhlasím, ale nevím jestli je horší líbání muslimákých haksen, nebo okusování kaštanů ze smradlavých ruských zadnic, které v čechách praktikuje Zemanova soldateska na Novinkách a zlejBTWhrdinaPutinjuraKulihrachtroll zde na Tiscali
      • ... je krásné, jak tradičně primitivní máš nicky :)))
      • vždycky někomu něco okusuješ.. aniž bys o tom musel vědět...
        • nevědomost je sladká *3*
          • ... u tebe to sedí stonásob, kriple :)))
    • ... zůstaneš primitivem, i kdybys psal o rozmnožování mravenečníků, ty komická trosko :)))
  • Nechápu proč nebyl do průzkumu zahrnut pan Maduro, měl by podporu drtivé většiny občanů ČR, stejně jako pan prezident ing. Miloš Zeman *7*
  • S panem Ficem rozhodně souhlas a na druhé místoě je p.Putin.Jinak bída a utrpení co nám vládne ,Evropě a světu.Záviděl jsem Němcům,ale nyní již ne.bába po přechodu a hormony v hlavě.
    • ... jsem nadšen, jak nepředstavitelně primitivní jsi, alespoň na tebe mohu zvysoka kálet :)))
      • myslíš TAK jak na tebe kálí celý den tvé okolí? Špinavec a místní prasič stránek je všem pro srandu, to moc dobře víš.
        • ... jsem moc dobrej, nikdy ti nedojde, že píšeš o sobě, nenápadně zničím ubožáka :)))
      • pro primitiva každý primitivní....
    • souhlas, je dobře, že Putin už předeběhl Kim Čon Una

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit