Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... hlavu jako koleno... vy slovutní redaktoři, to je něco jako pojem a průjem
    • hlavně je to smutné když se ví jak byl ten herec nemocný
  • Nejhorší je to stejně v Midsomeru. Když srovnáte počet obyvatel s New Yorkem, tak tam jsou úplná jatka. :-)
    • *1* *1* *1* *1* *
    • Midsomer za prvé neexistuje a za druhé je to něco jako hrabství/okres. A v jeich podání velikost jak čr.Tak že poměr mrtvejch dobrej.Do 13. řady je to stará dobrá británie pak to jde z kopce.
      • je to možný??? *15* *15* *15* *15* *15*
      • Já to bral jako srandu a ty zase vážně.
        ¨
        Kromě toho v New Yorku všechny vraždy nevyšetřuje jeden komisař jako je tomu v tom Midsomeru, že? *1*
        • ... co to je ten Widsomer, balíku?
          • ...neumím číst to jsem ale deb.l *7*
        • V M. to dělají dva *1* *1*
  • Herec který hrál detektiva Kojaka zažil zajímavou věc.

    Když se mu porouchalo auto jelo kolem jiné a zastavilo mu. Řidič ho odvezl a dal
    mu nějaké peníze. On ho požádal o telefon aby mu mohl zavolat kdy peníze vrátí.
    Když zavolal zjistil že ten muž se zabil v autě a když řidiče vdově popsal
    poznala svého manžela. takže to byl duch.
    • a já myslela, že ty něco podobného prožíváš denně *2* *2* *2*
  • Theo Kojak jako boží klasika a i rád se na něj podívám. Jinak míň vražd tak kdo je ve vězení,když USA má nejvíc vězňů v poměru počtu obyvatel?!?!
    http://www.mojevideo.sk/video/1b052/najuprimnejsie_tri_a_pol_minuty_v_televizii.html
  • Serial je boží klasika.
    • Jen dodám že serial u nás pozvedl dabing a jmenovitě pan Moravec.Tenhle hlas nemá a asi nikdy už nebude mít náhradu.
      • ... ty bys byl zjevně se svými bláboly také nenahraditelný, blbe :)))
        • ...a já s tím živím.Tak že trošku živořím ale rád prudím :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit