Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je ale k r á v a nebzká ! ! !
  • ... když sem může psát baba jako ty, tak o co jde?
  • ... a ty bezbarvá nula :))))
  • ... aby lezla tobe :))))
  • Kozomrd asi dostal sedativa a je utlumen, taky čekám, že se ozve superblb antiparoubek, to je taky sílá.
  • Teď už se jen divím, že nenabídla tomu kašparovi i to, že stihne vykonávat kromě jiných i funkci hlavy státu.
    Kdyby mohla a bylo by to dobře placené, tak vleze třeba čertovi i do pr-ele!
  • Ještě to nekomentoval kozomrd Pišta, co ty na to Pišto?
  • Ano, a jak se vždy říkalo, s bodákem v prdeli.
  • Je to modrá m r d k a
  • Modřejší už je jen Vladimír Franz. *1*
  • S tím souvisí i to, že by vedle své ministerské funkce ráda řídila vládní protikorupční agendu. „Dál bych vedla vládní výbor pro boj s korupcí. Rozhodně chci tuto práci dokončit, například zákon o úřednících či zákon o financování politických stran. Tuto agendu bych nerada někomu předávala,“ říká vicepremiérka. - no a já bych napsal, pokud mám strach, že mi na to přijdou, tak jsem v peake , neboli, v pořádné kundě, tedy, já to budu tak dlouho dělat, až smažu všechny stopy, no to je tedy vrchol, ..
  • I kdyby měla snad nějaké vědomosti o vedení MO, ale jak může dělat ministra obrany, když její manžel je cizinec? To zavání špionáží!
  • Dejte tam malovaný sáně ušetříte nemalé peníze.Tam není žádná odbornost ani inteligence žádoucí.Jestli umí zpívat,tak je na pravém místě
  • Nemá taky modrou.
  • Já jsem pro,ale musí absolvovat několik misí v Iráku a Afganistánu, pak prosím.
  • Nenasytná snad může být akorát v m r d á n í . Může dělat vojenskou matraci a ne ministra obrany. *2*
  • Politika na vedení MO nestačí, to by si měla tato kariérystická dámička uvědomit, jinak bude obrana státu v p r d e l i. *10* Nečas musí být naprostý blázen.
  • Ministra obrany musí dělat muž, který má být ve svém oboru odborníkem a profesionálem, prošel si alespon základním vojenským výcvikem a ne ženská toužící o další kariéře. Cožpak je peake jakýsi "shemale" ? *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit