Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • normáoní smrtelník s tím nehne ani u voleb jak je nám všem známo.proč myslíte že jsem snad jedinej stát kde trvají volnby dva dny -přes noc?hádejte, můžete všichni třikrát.ovčanéééééé
  • tak se zdá že tohle vyřeší až islám...ten s nimi zamotanej není a peníze nevezme
  • ty jsi dobre naivni tydyt fakt si myslis, ze je opravdu nemocny???
  • Přidej se ke mně, budeme žít spolu do sta let. Dva pitomci na jednom smetišti, už se na tebe těším.
  • Otoky mozku skvěle řešil vězeňský lékař soudruh Dr. Mengele.
    Pokud by bolely zuby je k mání Dr. Zeel.
  • Ano jsi tu nonstop, podvádíš s hlasováním a kradeš Simoně jméno.
    To už všichni na tiscali vědí zlej BTW trolle. Jako ruský agent jsi odepsaný *15*
  • všechno tady zmínusuji, mám vás dost Kalouskovci
  • Docela dobrej článek.. *6* .. Na toho dalíka.sem zvědavej taky... *3*
  • prosím Vás mám otázku : je okusování kaštanů s ruských zadnic odbojovou činností ?
  • zlej trolle, díky z informci *3*
  • Tady su taky NONSTOP! *5*

    jupí
  • To ožralé *12* řídilo auto a to co udělalo byl pokus o vraždu. Zato by to *12* mělo skapat v kriminále. Jó, udělat to nějakej Franta, kerej nemá ani prachy ani známosti... *16*
  • ... 9 hod. ti trvalo, než jsi to někde opsal, balíku, i v němčině je za čárkou mezera :)))
  • Tomáš Chalupa opět trochu perlí už samotným titulkem článku. Ne, že bych se zastával Janouška, jeho čin posoudil soud a byl zřejmě spravedlivý. Že jej opět tentýž soud "uvolnil" z vězení, jistě měl dobrý důvod. Zřejmě zdravotní problémy. Podle Tomáše Chaloupky by všichni odsouzení boháči měli ve vězení skapat, když nemají právo se postarat o své zdraví. Autor článku o případu píše, jakoby soud Janouška osvobodil a odpustil mu trest. Nepochybuji, že je dost lidi, kteří Janouškovi pomohou opět dostat se do vězení a odpykat si zasloužený trest. Tento příklad, kterým chtěl zřejmě Tomáš Chaloupka posoudit naše soudnictví jako asi nespravedlivé, korupční, se mu nevyvedl.
  • bezregistrace
    nu což musí dávat bacha aby až pudu z hospody navalenej ze smutku nad stavem státu jsem nepoblil někomu volební tablo to bych mohl skejsnout v lochu taky na doživotí to je jako do konce života ....
  • V civilizovaných existuje dělba moci: nezávislá moc zákonodárná, výkonná a soudní a k tomu nezávislé sdělovací prostředky. A základem všeho je morálka, která byla být nejvyšší hodnotou nejen pro politika, soudce a státního úředníka. Tyto hodnoty samozřejmě V. Havel zdůrazňoval, ale nemohl sám zabránit tomu, aby se na rozhodující místa vedrali ti "všehoschopní" zdegenerovaní komunismem.

    Chybné bylo ono heslo "nejsme jako oni". Protože ti "oni" si neváží generálního pardonu, jejich mentalita odpovídá komunistickému uvažování východostepních primátů a odpuštění považují za slabost.

    Ti komunističtí primáti měli být dílem zavřeni do pracovních táborů, aby prací alespoň zčásti nahradili způsobené škody, zčásti zavřeni do ústavů pro choromyslné, všem měl být zabaven majetek a měli mít doživotní zákaz jakékoliv práce ve veřejné správě s výjimkou čištění WC a zametání ulic.
  • vanhorne
    Du bist total krank im Kopf,nicht wahr?
  • Co ta kreatura bude slavit. Další blábol redakce.
  • není žádným výmyslem nebo vynálezem Václava Havla koniku. Platí ve všech právních státech. A budete se asi divit, ale u nás platila už za Rakouska-Uherska před první světovou válkou.
  • Tak vypadá Havlova nezávislost a nekontrolovatelnost soudců! Každý politik, soudce a státní úředník by měl nést trestní odpovědnost za to co dělá a za své rozhodnutí. U kolika z nich lze najít něco jako svědomí! Z Havlových řečí o neúplatnosti soudců jsou jen prázdné žvásty!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit