Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Ono když si to přebereme na tu nabídku a poptávku, tak je to všechno o tom spotřebiteli, to je jasná věc. Na druhou stranu já to mám nastavené tak, že třeba hodně pečiva si peču už sám. :) Jako není to zase tak složité, když máte domácí pekárnu. A zkoušel jsem v tom fakt už leccos. :) Ono to k tomu tak nějak svádí, že když si pořídíte novou kuchyň, čalouněný nábytek a tak celkově se v tom bytě chcete věnovat koníčkům – v mém případě je to vaření.

  • O cenách se hlasuje vždy a všude.


  • mun.go

    Já nevím - chybí mi tady hmotnost bagety. Kolik váží ta francouzská bageta?

    bageta Kaufland  od 15.11.2023 do 21.11.2023 (55,20 / kg) : 1 ks bageta Kaufland 125 g ... 6,90 kč 

    Ve Francii naprostá většina dá jedno euro, což je obvyklá cena. 1EUR (dnes 17.11.2023) = 24,4848 Kč. 

    Vím, že to není porovnatelné, vzhledem k odlišným příjmům. Ale (průměrná) cena chleba v ČR [kč/kg] je tady:

    • 2023/10 ... 44,08
    • 2022/10 ... 43,80
    • 2022/01 ... 33,71
    • 2021/12 ... 29,82
    • 2018/12 ... 23,38

  • tomasperny

    Nevím no, taková ta klasická benzinková bageta mi nikdy moc nechutnala. Ale třeba jako zdravá bageta, kde jsou třeba sezamová semínka a celkově další zdravé produkty, tak to mi přijde jako fajn. A dokonce si takovou dělám i doma. Jen to chce samozřejmě vědět, jak udělat dobré bagetové těsto. Ale jakmile to zvládnete, tak si tu bagetu upečete i sami doma. :) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit