Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mellys
    prodám Obolosy..., protože když nebudeš mít na zaplacení převozníkovi, tak tvoje smradlavá duše bude bloudit tisíce let ve strašných mukách po světě a nedojde nikdy klidu...
  • Smrt nestojí nic, vy přiblblé pressti.utky. Přijde si i pro vás a bude jí fuk, kolik jste si nakradly z dotací. Nebude jí ale fuk, co za hnojárny jste spáchaly. Za ty budete těžce platit vám neznámou měnou. A nezapomeňte, rakev nemá kapsy. Teprve pohřeb se počítá na světské platidlo, jelikož z něj ziskuchtivé hyeny udělaly byznys. Howg.
  • vanhorne
    "V zahraničí stojí pohřeb 1,5 až dvojnásobek průměrné měsíční mzdy, u nás zhruba odpovídá jednoměsíční výplatě."
    Jsem rad ze, je aspon neco levnejsi v cesku nez na Zapade.Kdyz kazda rodina pochova 20 rodinnych prislusniku za rok tak na tom zbohatne.☺
    • A přesto takzvaný pohřeb bez obřadu na západě neznají, nejedná se o finance, ale o úctu k zesnulému. Teď z něho už nic nemáme, tak pryč s ním. Ale jednoho dne se ozve svědomí... a to může být hrůza. Vím o těchto případech!
      • za blaboly ? Na vetsinu cancu tad nema cenu reagovat , autori IQ cihly . Tenhle nema snad ani tu uroven cihly.
      • Úctu k živým i mrtvým projevuj jiným stylem, než házením peněz do kanálu. A doufám, že naprosto stejným způsobem projeví vůči mně i mé děti, až umřu. Klidně papírovou rakev. Rozhodně nemám pocit, že mě uctí tím víc, čím větší zisk dopřejí nějaké pohřební službě a ti si pak budou moci dopřát exotičtější dovolenou.
        A jak to vidějí na západě, to je mně dost fuk. Já to vidím takto. Ale jinak ať si to samozřejmě dělá kdo chce, jak chce. Jestli si někdo koupí rakev za 100 000 a pak ji za pár minut nechá spálit, tak nic proti tomu.
      • a tebe hoděj rovnou do jámy vedle prasečáku, protože mít úctu k dementovi tvýho kalibru prostě nelze ani v případě, kdy by koně lítali a ryby štěkaly.
  • Moje posledni prani je umrit v zime . To jsou kytky drahy a zeme zmrzla . Takze kopani diry stoji vic. Na hajzly se obecne vzpomina mnohem dele nez na lidumily. Chci zemrit a v pameti tech par pozustalych zustat jako megahajzl ktery se nemel vubec narodit . To , ze vsechno odkazu treba spolku na ochranu vrabcaku , jenom ne tem pozustalym parchantum , si zatim drzim jako tajny bonus . O to dele na me pak nezapomenou.
    Budiz mi zeme lehka , rikam si sam . Ta pozustala verbez to z huby nedostane .
  • kterej polistopadovej grázl ukradl pohřebné na které se tu šetřilo?
    • Dokážete komouš-pšouku vyzvracet i něco jiného než takovýto žvástavý blábol????
      Rudé bestie tady za 40let své vlády zdevastovali totálně vše včetně "civilizovaného" pohřebnictví a vy máte teď tu odvahu takto blábolit!!!!!
      Pokud máte na mysli např.tzv."spolek přátek žehu" - ve kterém někteří důvěřivci z řad seniorů utápěli své finance - nelze to označit jinak než jen jako další z řady propagandistických nesmyslných kejklů zločinecké KSČ (dnes se směšnou příponou M)
      • Já jsem svou matku pochoval v malé obřadní síni ve Strašnicích za 17 tis.Kčs a psal se rok 1978 a to byl honosný obřad.A svou tchyni tamtéž za 27 tis.velmi skromně v demokratické totalitě v roce 2000.Tak si může každý udělat úsudek.A to jsem v obou případech dostal zpět nějaké peníze.
        • za 50tis s pruvodem koňma a do země .
          A to za komárů, dnes bych to nezaplatil.
      • ...tebe Simone, už měli zpopelnit dávno, všem by se ulevilo a já osobně, bych ti šel nachcat na hrob :)))
        • V.I.L to že o tom nic nevíš a hloupě reaguješ je opravdu skvělá vizitka hňupa *3*
      • Pohřebné byl příspěvek státu na výdaje s pohřbem a činil 5000 Kč, ty d.mentní, blbej kr.téne. Kdybys nebyl lempl, tak si najdeš příslušný zákon a přečteš si to černý na bílým, aby ses tu neztrapňoval takovými degenskými kydy, ty chodící mameluku. *7*
      • kytku jsem prochmelil . Na tvuj hrob mohu jedine tak vypustit to co mnou proteklo tim chmelem spojene zbytecny a bezceny VIL.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit