Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fotka v článku: Kalousek...ke Karlovi:

    "Tak Karle probuď se a už snad naposledy si normálka střihneme o tu tvoji novou holku, tak se snaž a něco s těma rukama dělej, Mirek Zavadilů nám to píská. Jinak tě zfackuju jak toho študenta na ulici!" *1* *1* *1*
  • Kalousek už měl dávno sedět ve vězení a ne v parlamentu a může si vzít sebou Nečase, Stanjuru i Kubice. Pak by byla spravedlnost, zatím je ale ho--o.
  • Nicky se nekradou, protože to není nikoho vlastnictví. Kdyby si psal jako normální člověk, tak tě nebude nikdo parafrázovat.
    • Kdopak to dělá, že si něco přivlastní a řekne - tak toto je moje.
      • Říkáš "něco"? Tak počítej: 3x nic + 1 nic = nic, je to pravda? Tak a teď to ukradni!
        Máš-li na mysli "duševní vlastnictví", tak se obrať na OSA, ale nejdříve si to musíš zaregistrovat, podobně jako zde (inkognito).
        • Registrace pisatele není registrace nicku.
          • Aha, to jsem nevěděl, díky. Tím se vysvětluje proč ti co mají inkognito, si střídají nicky podle potřeby. Já si myslel že to nejde.
        • Mas doklad o nabyti lustru,jez visi ve Tvem obyvaku?NE???
          Tak mi ten lustr koukej navalit!Jinak Te ceka exekutor.

          Nak takto si myslel svuj 'inteligentni' prispevek? *3*
          • Na všechno co si člověk koupí dostane paragon. Jestli si ho sková nebo ne, tak to je jeho problém. Máš doklad na nick?
          • V tomto případě jistě nejde o snahu ukrást nick, ale ztrapnit trapného pisatele.
    • No tak blbe,jestli u tebe je normalni ''clovek naky komunisticky'' prispivatel-tedy neco,jako ty,tak tem nick nikdo nekrade.To mas pravdu ty dobytku!
      • Když někdo řekne svůj názor, tak je blb, dobytek a komunista? To tě havloidi naučili pěkné demokracii, svobodě, lásce a pravdě.
  • Tak to je dobry
  • Hezkýýýý, ta průvodní fotka je jakoby fackovací soutěž. A Zavadil to sekunduje. *1* *1* *1*
  • Umí ten pán vpravo počítat do pěti? Nevypadá to tak! Proto mu ten pán vlevo ukazuje ruku a říká: "Kchárle, tohle je pět prstů, za ně koupíš všechno, to přece ví každej zloděj ze sněmovny! Nejradši bych tě tou rukou majznul, to já umím, ale dám ti ještě šanci! Je to vostuda, že ti to musím říkat tady před Falbrem!"
    • oprava: před Zavadilem
  • Jde si takhle Kalousek a jeho žena po ulici...Kalousek se otočí za jinou ženskou a jeho manželka popadne kabelku a praští ho s ní po hlavě!!

    Náhle přiběhne nějaký cizí muž a začne Kalouska řezat holí! Žena vykřikne: "Proč vy mlátíte mého muže?" A muž na to: "Já myslel, ŽE UŽ TO ZAČALO!" *1* *1*
    • Tohle bylo o Husákovi, něco nového neznáš?
  • Pomateny NOTák ani nespí aby se tady mohl udélat.Skoč si na ambulanci dostaneš takovou slušivou kazajku a hned bude líp.
    • Otazniku-davas si sam body,cimz ses opet odhalil. *12*
      Ale jestli jsi takovy silak,tak prijd sem,ani na ambulanci nechod-neco uvidis.
      Ja ti tu schizu vylecim. *3*
      *16* *16* *16*
      • Místo mozku svaly?
        • S luzou to jinak nejde-chapes? *3*
      • Co ty to máš pořád s nějakým otazníkem? Posílám ti jich několik do zásoby, ulož si je do ledničky aby se ti nezkazily. ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
        • Me ne,ale tomu 'Vasemu' chmatakovi.
      • Vidíš bonzáku ty tady prosté držíš bonzáckou hlídku.To už je udél konfidentú a podobné pakáže.
        • Většina pisatelů už ví, že na tohoto psychického ubožáka je dobré nereagovat.
          • Zapluj ty posevni zaparenej vchode.HUMUSAKLU ZATUCHLEJ!
  • Mirku Mirku zatim na tebe lidi jen pokrikovali a ukazovali ti ruzne znacky.Ovsem nova doba si rika o nove formy.Nechci byt zlym prorokem ale lehce se muze stat ze pujdes po Malostranskem namesti a prileti facka.Poctiva ceská vychovna.Nektery den i 3-4.Ze te doma nerezali?A to prave meli.Protoze jsi vyhlaseny hulvat.A ze nezajedes nekdy mimo Prahu?Tam jsi chraneny.Ovsem dorazit treba na Moravenku to by byla jina sranda.No dojed dojed uz se tady na tebe tesime.
  • Ale velice úsměvné bylo to, že když Kalouska vykopli z místopředsednického místa, tak on naopak vykopl podržtašku, vykuleného Gazdíka a alespoň jednu funkcičku si pro sebe uhrál. Inu jak je vidět, v TOP vládne pevnou rukou jen jeden člověk a ostatní musí držet hubu a krok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit