Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... kdybys měl tolik mozkových buněk, kolik já mám vlasů, byl bys příštím prezidentem :)))
  • Kolobrndo náš to setsakra popletené. Až na to že Bohuslávek se třepe o to svoje korýtko.
  • Vládu opustí ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček a ministr pro lidská práva a legislativu Jiří Dienstbier. Němečka má nahradit ředitel motolské nemocnice Miloslav Ludvík, na místo Dienstbiera pak poslanec ČSSD Jan Chvojka. Předseda vlády Bohuslav Sobotka to oznámil v pátek odpoledne na tiskovém brífinku v Lidovém domě.
  • Iksáčku, proč jsi nedoplnil, dalajláma je následovník otrokářské řádu v Tibetu. A USA do konce doufaly, že budou moci rozmístit jaderné rakety v Tibetu. On sám dělá poskoka Baráku s bombama. Ty s tou historií pěkně máváš.
  • Ty jsi jen ubohý zloděj nicku.
  • Nemůže, protože dle zásady "držsvojekoryto" by se musel schovat pod svůj stůl na Strakovce.
  • Zapoměls chnutí páně Bureše, ÁNO.
  • Diensbier starší byl zvláštní, ale zásadový člověk na rozdíl od havloida pokrytce Chrchly. Jeden z mála jeho osobních kiksů bylo to, že udělal synka grázlíka a vyřídil mu občanství USA. A Sobotka nás dál posunul na úroveň Ukrajiny - máme ministra s USA občanstvím a ve vládě kliku poskoků ambasády USA. Ten "elegán" , tedy D.mladší nadělal tolik škody, že jeho vykopnutí bylo docela pozdě.
  • Ad Dienstbier: Senátorský mandát tohohle zmrdečka je 18.10.2014 - 18.10.2020, takže může bejt úplně vysmátej... Ve hře s Dluhoslavem Netáhlem jde ale vo něco úplně jinýho. Nejzbytečnější ze Zbytečných je totiž nesmírně důležitý pro tisíce multi-kulti parazitů, etc.
    Jde (pochopitelně) zase jen a jen vo prachy pro tyhle vyžírky a příživníky... *10* *10* *10*
  • ... strašně miluju Jourovou, ale ona nerada plešouny, jako jsem já :)))
  • Ja jsem kolobezka 1. a ty?
    Hlavne netvrd, ze ty take...
  • a nepindej blbečku Sajmone
  • ... Bohóš si užívá poslední měsíce svého trapného vládnutí :)))
  • ... nikdy se nenaučíš ani psát, natož přemýšlet :)))
  • Iksáčku, ty jsi pohrobek GSP? Jenže jeho činnost stála tento národ desítky tisíc popravených (zavražděných). Tehdy jsme byli jako dnes, obyvatelstvo žije v protektorátních podmínkách. A škoda, že to kladivo nedopadlo na tebe, protoýe vzýváš život v protektorátě. Dnes nám vládne BruselUSA prostřednictvý bezpáteřných a antičeských pohlavárů.
  • Jakou přezdívku?
  • Tak jo - hele, neber mi mou prezdivku...
  • Když tam vlál RUDÝ prapor s černým hakenkreizem v bílém poli, tak alespoň lidé věděli, co se dá čekat a když "drželi hubu a krom" tak se dalo přežít. Když tam ale vlál RUDÝ prapor se zlatou hvězdou, srpem a kladivem tak nikdo nevěděl co ho čeká a těch obětí také bylo nesrovnatelně víc.
  • Nevidím sebemenší důvod k tomu,aby Herman tahal do politiky vedení státu náboženství.
    Copak se tak dá čekat od vzdělání "kazatele".Včera na ČT to bylo názorně podáno.Holt kam šlápnou lidovci,sto let pořádek nebude.Ještě že nevyhráli volby.To bychom povinně chodili do kostela a ke zpovědi ?. *16*
  • Nejlepší prezident by byl Herman, nad Hradem by vlál prapor s háknkrajcem a na státním znaku by byl grizly jak žere Bradyho a přitom sere metály!!!




    YEAH !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit