Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žil, byl, adin Raz Putin.
  • No to je bulvár, to je hnus, co si novináři nevymyslí!!! *12*
  • zvoní hrana Evropě díky lidské blbosti a nenažranosti.měla zůstat varšavská smlouva a k žádným bojům na UA by nedošlo.Roztahovaní se Eu a NATO k Rusku nemělo nikoho napadnout.Buďme rádi že z toho zatím není nic většího.Zatím *9*
  • Já vím určitě,že než prezident Putin padne,tak autorka tohoto super článku Alina Holušová bude dělat hajzlbábu na hlavním nádraží.
  • Komu zvoní hrana? No přeci Rudému Rusku!! *14* *14*

    Autorka je chytrá a emancipovaná žena jako já. Děkuji za napsaná pravdivá slova.

    Ano komunistická šlechta v tržním Babišovském převleku přichází díky sankcím a pádu
    ekonomiky o peníze a její úspory se mění v bezcenný papír.
    Nestojí o chudý Krym který budou uset dotovat a jsou ochotni vrátit kořist pokud
    Západ uvolní sankční sevření. Putine bal kufr. *15* *15*
    • jseš soudružko jen na mytí nádobí, toto je pro tebe vysoká politika
    • Emancipovaná v rozkroku *1*
      • Jsi naštvaný že tě tam nepustím na návštěvu. *2* *2*
    • Jak jinak, naše soudružka pracovnice CIA. Holka máš to jistě těžký, jsem schopen tě uspokojit jen na bojišti. To bude prča, jsem demokrat, sundám ti kalhoty a dostaneš 20 pádlem kalašnikova na holovou prdelku, když budeš mít pulču, tak ocelovým kartáčem. To je mezi soudruhy dobrý zvyk.
      • Jsem ráda že propagujete Ruské Rudé barbarské metody. Proto budu jako
        správná demokratka proti zlu co přichází z Kremlu i nadále tvrdě bojovat.
        • Já mám vnoučata, v jejich zájmu budu do konce svého života bojovat proti zlu, které přichází z USA.
          • Nebýt materiální pomoci z USA tvé Rusko padlo již v roce 1942: *2* *2*
            • nebýt ruska tak tu nejsi *7*
        • životnost pěšáka je možná 5 minut užijte si je *3*
    • autorka bude patrně stejná pusy jako vy,ale nepředbíhejme do pondělka času dost
    • už mlč alino
  • To je dobrý a Obama který to všechno vyprovokoval sedí jako "černý vzadu" a pozoruje co dělají jeho naprogramované loutky. Ale Putin to je vůdce.
    • Puťka se směje.
      • Až ho sesadí smích ho přejde. *15* *15*
  • *1* *1* Autor se zas probudil s rukou v nočníku, koukám. To je ale rrrdel!
  • Alina Holušová prosím už nic nikdy nepište *7*
  • nepřejte si konec putina nebo ohrožení ruska,potom bůh s námi to už by byla opravdová válka atomová

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit