Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, ANU to jde pomalu, ale jistě, je vidět, že to dělá dobře , podle řevu Kaloska a toho ondoně z ODS:_)))))
  • Já si myslím že je to dobře že vyhrává ANO .Lidé chtějí změnu. Sice to bude trvat a proto jim dejte šanci. A at si ohlídají lidi kdo jim tam přeběhne z jaké strany.ANO blahopřeji!!!!!!!!!!!!!!
  • No za to tvoje ano je terno co. Proč nepoužíváš stejný nick? Tvé blitky tady jsou naprosto stejné a ubohé!
  • Depak, koblihy jsou koblihy. To našinec ocení. *1* *1* *1*
  • Není rozhodující kdo zabodoval.Např.v Praze je nejpěknější že vyfičela TOPka.Smečka arogantních darmožhroutů v čele s Hloupým Karlem a Mirdou.Oba dávno kandidáti na pár poctivých českých facek. Nic osobního.Poctivá česká facka je nadělována v jejich vlastním zájmu.Má léčivé účinky.Je li aplikována včas.A tahle povedená partička prostě vyfičela.Sláva!
  • boze za co boze za co trestas tento prosty lid......................ted opet se bude chudnout novi prisli si na radnice pro spropitne, co myslite ze se neco zmenilo neee, pokud neprijde radikalni zmena nic se nezmeni a radikalni zmena prijit nemuze protoze kdy by se objevil spasitel v tom okamziku zemre vse je pod kontrolu, budte vklidu ...dobre uz bylo
  • Ty máš představu, co jsou to dotace? Já tomu říkám o 6 nul nižší kompenzace za to, co tu ukradl a zničil západ. Místo toho, aby byly vratky využívány na tvorbu pracovních míst, kompenzace a podobně, jsou používány většinou na krávoviny, např cyklostezky. To že si má každý podnikat za své, s tím souhlasím. Vždyť si babiš prosadil zelenou naftu. Jak je možné, že mě nikdo neproplácí cestu do práce a nedotuje mě, když mám blbej rok! Tyhle hajzly je třeba vláčet držkou dolu za traktorem. Jinak to asi nepůjde!
  • Si ještě počkáš. Až 26. 10.
  • No vy jste to kryplové pos.. To je důsledek degenerace tupého švejkostánu!!!! Tupci! *16* *16* *16*
  • bajajo zde nejdo o to zda má ANO odborníky či ne. Jde o to že tito bezpáteřníci
    reprezentují to nejhorší z našeho národa. Babišova parta kariérních členů KSČ
    bohatla za minulého i dnešního režimu a všem slušným lidem se smála a směje do tváře.

    Redaktor Komárek oslavoval v roce 1988 Sovětskou ústavu jako nejdemokratičtější
    na světě a nyní je to prý demokratický stoupenec EU. Babiš nám tvrdí že v roce 89 byl
    na stejné startovní čáře jako my - prý vůbec netušil že rudá knížka mu přinese prospěch.
    To může říkat tak dětem ve školce - ty mu tu lež možná zbaští.

    Slušný člověk by se z tohoto lhaní a převlékání kabátů pozvracel.
  • Ó, TY chuji putinovského Kikiny, který se dočká odměny za kolaborac!
  • No já bych jen maličkost. Je ANO k dobru, že má odborníky schopné se v nesmyslných Kalouskových zákonech k čerpání dotací vyznat.
  • Honzo možná to sám netušíš ale odporuješ si. Babiš dává na charitu ale vlastně
    nedává nic protože od státu dostává každý rok miliony v podobě dotací.

    Právě proto jsem pro zrušení EU dotací. Kdo chce podnikat ať to dělá za svoje peníze
    a né za naše. Proč máme sponzorovat blaho pár rodinek? Jsme vlastně sponzoři a akcionáři
    těchto firem. Proč ministerstvo financí odpouští nedoplatky na daních firmám
    když běžný člověk nezaplatí stovku a hned přijde exekutor.

    Proč dává stát peníze bankám? Ať jim je půjčuje i s úroky. Oni také zadarmo nikomu nic nedají.
  • A proč nevěříš, že plat dává na charitu? A že jeho firmy dostávají státní podporu - ano, v Evropě to tak chodí, jinak by zejména francouzské zemědělství vyhynulo. Myslím, že pan Babiš svoji roli zvládá ve prospěch nás všech velmi dobře. Stačí si jenom pročíst audity ministerstev. A to, že 3 dny před volbami uznává důchodcům slevu na dani za rok 2013, je mistrovský tah. Přece jen to je přes milion voličů. A Kalouskův výrok, že mu je z důchodců, kteří přerušili na 1. leden 2013 důchod, "úzko" a jak vyhrožoval penalizací a jak potom přidal do nového roku důchodcům jen 37 korun, to se prostě nezapomíná. Proto TOP 09 jde do kytek, i s Hudečkem. *10*
  • Hlavně, že se už blíží letošní konec letního času, této nesmyslné buzerace všech lidí, kteří musejí brzo ráno vstávat do práce.
  • A protože makáš málo, musí se ještě zadlužovat jinde!
  • Chytrolínů a lehkoživkú všady hafo kdo vás má všechny živit sebranko lenivá *16*
  • ANO se stává velkou hrozbou - chce náš stát změnit v soukromou firmu.
    Kariérní kádři z KSČ mají nakradeno a nyní je ovčánci oficiálně dosazují ke státní
    pokladně.
    Babiš - stán(T) vlastní tisk rádia a jako soukromá firma má důvěrné informace o konkurentech.
    Podnikatel nepatří do ministerského křesla a už vůbec ne do ministerstva financí.

    Babiš se chvástá že plat dává na charitu. Jak pokrytecké když roky čerpá tučné EU dotace.
    My jemu podobné sponzorujeme. To co jako dává se mu vrací ze státního mnohonásobně zpět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit