Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • táhni havloide *11*
  • přéééééésně








    WOW !!!!
  • ČSSD je zpět, díky André, konečně bude v čechách vláda bez korupce a malérů, díky pane prezidente Zemana, celá ČR je na vás pyšná, jste velký státník.
  • Účast prezidenta na akci pořádané fašisty nebo komunisty je jejich propagací, dodává jim legitimitu, kterou by jinak neměli. Je to stejné, jako kdyby se zúčastnil zasedání velení Islámského státu, přednesl tam poníženou supliku a mával černým praporem.
  • OvcanHavel
    Frankfurt: Imigrantů již více než Němců. Rejdiště mafií a kriminálníků.
    Školy plné nepřizpůsobivých dětí. Jaká je vyhlídka do budoucna?
    Německý učitel: "Čechům či Maďarům nepřeji takové peklo."
    Dublin IV nám je už za pár týdnů přinese jako na talíři

    http://www.protiproud.cz/politika/3743-frankfurt-imigrantu-jiz-vice-nez-nemcu-rejdiste-mafii-a-kriminalniku-skoly-plne-neprizpusobivych-deti-jaka-je-vyhlidka-do-budoucna-nemecky-ucitel-cechum-ci-madarum-nepreji-takove-peklo-dublin-iv-nam-je-uz-za-par-tydnu-prinese-jako-na-taliri.htm
    Mezi migranty panuje nezaměstnanost, nevzdělanost, drogy, násilí, nemají perspektivu a hrozí jim radikalizace islamismem.
    To, co se v Německu tradičně očekává od rodiny - správná výživa dětí, kultivace, výchova, lékařské zaopatření, pomoc při domácích úkolech, zabezpečení školních potřeb apod. - v rodinách migrantů děti z velké části zcela postrádají. Učitelé musí i zde zaskakovat a vypomáhat.
    Znamená to pro ně nesnesitelné pracovní a psychické zatížení. Je samozřejmé, že tím maximálně trpí i kvalita výuky.
    Jeden můj známý, učitel z Frankfurtu, mi v rozhovoru řekl: "Nepřeji žádnému učiteli někde v Maďarsku nebo v Česku, aby zažíval na své škole takové peklo, do jakého chodím každý den já." Pomyslel jsem si, že něco takového si neumí představit ani učitelé na Slovensku (autor je Slovák - pozn. PP). Ve srovnání s ním chodí každý den přeci jen do dobrého pracovního prostředí.Frankfurt též patří k německým městům s největší kriminalitou - na 100.000 obyvatel připadá ročně okolo 17.000 trestných činů. V roce 2014 mu patřilo prvenství. Má obrovské podsvětí, kde vládne řada mafií.
    Až bude za pár týdnů v Bruselu přijat takzvaný Dublin IV (změna pravidel, která zavede povinné kvóty pro "přerozdělování" migrantů především do středoevropských zemí), stane se to realitou také u nás.
  • Hamáček vnitroóóó








    YEAH !!!!
  • ten 0,5 milión jsou zmatení tupci jako vy, kterých je v každé populaci cca 6%-10% a kterým místo myšlení stačí 3P: pivo, párek a propaganda na TV Barrandov.
  • Zda se to učilo na Vokovické Sorboně, nevím. Mezi své spolužáky mě řadíte omylem, jak je vaším zavedeným zvykem.
  • Ti co po roce 89 "byli u toho", tak rychle převlékli kabát a schovali rudou knížku, pokud ji měli, "rozprivatizovali" co se dalo i nedalo, hráli si na "demokraty" a rozlezli se ke korytům. Někteří ale rudou pracovní knížku neměli, např. takový Kikina, ten se cpal do komunistické smečky 3x a přesto ho nevzali. Taky jsem znal jednoho konfidenta StB, o němž se říkalo, že je to taková s.ině, že ho ani komunisti mezi sebe nechtějí. A byli jiní, jako např. jistý MAN, kteří schovali rudou knížku, zničili své zprávy pro StB a začali nadávat na komunisty. Jenomže smůla je v tom, že v Moskvě mají kopie a tak musí dotyčný tancovat jak v Moskvě brnkají na balalajku.
  • Někdo vypije číši bolehlavu, jiný zase číši vodky nebo Becherovky. A běda když mu pes shrne koberec.
    A pokud jde o toho Perikla a Spartu, to se také učilo na Vokovické Sorboně?
  • a vy zavádíte zlodějismus *14*
  • A kde prosím vede nějakou stranu usvědčený STBák?
    Respektive: co si představujete pod pojmem "usvědčený"?
  • Přiznám se, že jsem ani zde něco tak hloupého nečekal.
    Inu, člověk se pořád učí.
  • Přesně!
    Filosofové vysvětlili situaci, dobrovolně vypili číši bolehlavu a vydali se k řece Styx.
    Potom rychle pochopili úplně všichni.
    Dále doporučuji ještě jednou uchopit učebnici a tentokrát se nebát dolistovat až k "P" (jako Perikles).
    Pokud byste snad dolistoval až k "S", dočtl byste se například o jednom království: "Sparta se ve starověku vyvinula v jedinečný militaristický stát, díky čemuž se povznesla k pozici vojenské a politické mocnosti Řecka, již si podržela po celé klasické období."
    Ale to by bylo na vás příliš, viďte?
  • Souhlasím. Ale tenkrát se v řeckých městských státech občané sešli na náměstí, filosofové vysvětlili situaci, navrhla se různá řešení a když to všichni pochopili a zvážili všechny možnosti, vybrali to optimální řešení. Dnes ovšem hledání optimálního řešení vyžaduje hluboké znalosti a rychlost při výběru řešení.
  • ... už vím havlismus = debilismus
  • Mohl by mi pisatel objasnit co je to "havlismus"? Asi to generální odpuštění všem rudým bestiím hlásáním hesla "nejsme jako oni", že.
    A také neznám žádné ideologii zvané "eurohujerismus" nebo "merkelismus".
    Děkuji za poučení.
  • Komunismus, fašismus, nacismus, maoismus, stalinismus, havlismus a další zhoubné ismy nespadly s Marsu a ani nejsou v pozemské civilizaci odjakživa. Přinesly je vyhnívající jevy a podpůrné problémy ve společnosti. Většina z těchto ismů má své zlaté časy za sebou a nehrozí jejich renesance. Navíc uvedené zhoubné směry byly překonány ještě více zvrácenějšími ideologiemi - eurohujerismem a merkelismem.
  • vanhorne
    "duše skladovány ve stázi, bezčasí."
    Jake tam maji počasí a jak jsou ty dusicky v te cekarne skladovane a prezervovane, jsou zmrazene, nalozene v okurkovem nalevu, nebo v lihu? V lihu by se Zemanovi cekani tak zamlouvalo, ze by ani do konecne stanice nedojel.
  • ryba
    V průběhu let bylo vymyšleno mnoho ideologii na řízení lidské společnosti.Řada z nich nenávratně zmizela a řada z nich se udržela do dnes.Vezměme si na př.demokratickou formu řízení,dnes světově uznávanou a ctěnou pocházející už ze starého Řecka a podívejme se na názor jednoho z největších učenců Sokrata na demokracii.Zda dnešní demokracie odpovídá jeho závěrům řeknou až naši potomci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit