Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kapitalisti jsou zločinci,Na kandelabrech by meli skoncit dnes ti,co neustale a vsude drze okradaji nase obcany.
    • Žádní kapitalisti ani kapitalismus neexistuje. To si vymysleli komunisti na strašení lidí. A ti co si dnes hrají na "demokraty" jsou "bývalí" komunisti v převlecích.
      • 100% PRAVDA. *11*
  • Drzost komunistů nezná mezí! Neváží si toho, že před dvaceti lety neskončili na kandelábrech jak zasloužili.
    • Pišto, jdi si už raději vyprat ty vzadu zahnědlé kalhoty, poznáme tě podle způsobu vyjadřování bezpečně, jenom už se bojíš psát pod svým původním nickem "Petr".
  • Proč né. Když se podívám kdo se tam hrne, tak kosmonaut není to nejhorší.
    • Podle mne by Remek byl nejvhodnějším kandidátem. Jako jediný se do politiky příliš nemíchá, takže je asi v KSČM, ale rozhodně to není žádný komunistický rapl, který by se chtěl někomu mstít. Vždy si udělal svou práci poctivě a dobře. Všichni ostatní kandidáti se na funkci prezidenta hrnou jen kvůli hrabání pro sebe. Remek nikdy nic takového nevykazoval. Pokud by byl zvolen a vystoupil by z KSČM ( prezident by neměl být v politické straně ), pak jeho charakterové vlastnosti jsou nejpoctivější. Navíc je studovaný, má zkušenosti z mezinárodních jednání...co více si přát. Jenže bohužel zpitomělé masy jak slyší slovo komunista, vidí čerta s rohama a vůbec se nepokouší posuzovat člověka podle jeho činů a charakteru a tak budou raději volit nějakého kariéristu - hrabala !!! No co, Remka volím, jinak, nebude-li kandidovat, tak žádný jiný kandidát mi nestojí za to, abych kvůli jeho volbě vůbec se obtěžoval,vstávat z postele. Pro Remka ano. Je i klidný a rozvážný - lepšího kandidáta bychom nenašli !!!
      • ... piš jen za sebe, balíku, neschovávej se za lidi s intelektem
        • Každý blbeček vidí sebe jako nejchytřejšího. Tys doslova zářný příklad pravdivosti této téze, balíčku !!!
          • Jak vidíš, na tebe jsem vůbec nereagoval, nevidím důvod to kromě této výjimky změnit.
            • ... sorry, reagoval jsem již, nesnáším zbabělce :)))
      • Proboha za co by se Remek mohl mstít? Za to, že byl protekčně vybrán ke sladkému životu? Pobytem na Hradě by se dopracoval leda k infarktu z nadváhy.
        • Ten na nadváhu Hrad nepotřebuje. Chtěla by ses také podívat do kosmu? Nebo rovnou tam zůstat?
          • Text Vašeho příspěvku *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit