Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zabránit! Stačí opět uzákonit hazard jako trestný čin, zrovna tak prostituci, obchodování se zbraněmi a drogou, potulku, nezájem pracovat a pod. Zabavit zlodějům majetek, znárodnit podniky a odstranit nezaměstnanost. Potom by se komunisté do funkcí nehlásili, neboť by si po práci chtěli užít volna s vlastní rodinou. Funkce by stejně nebyly placené, takže by je brali jen důchodci co nemají chatu.
    Jelikož je to tady úplně obráceně, tak se nedivte že to komunisté chtějí změnit, a dříve nebo později se jim to povede. Většina lidí už má kapitalismu plné zuby, a tak se přidají na levou stranu! Nevěříte? Počkejte si!
    • Cha cha cha, tak něco blbýho jsem už dlouho nečetl.
      • Jsi snad zázračný prcek?
    • Lepší společnost nestojí na zákazech a znárodňování! Ještě jsi zapomněl na pracovní tábory pro nepřizpůsobivé, devizové přísliby a práci na "umístěnku". O tom sníš? Já ne.
      • ale jen o tom, že jsi opravdu Pepek Vyskoč! Zákazy pro trestnou činnost jsou nutné na celém světě! O pracovních táborech pro nepřizpůsobivé jsem sice nepsal, ale kde jinde se mají tito parazité společnosti přizpůsobit? Devizové přísliby byly vynucené nepřátelskými západními státy a devizy musely být šetrně rozdělované do hospodářství (na to co nevyrábíme, netěžíme, nebo co u nás neroste, např.banány) a mezi turisty! Umístěnky dostávali studenti před ukončením školy (dnes by padli na kolena aby něco takového dostali), protože školství bylo plánované, aby se nestalo, že se "předimensuje" nějaký obor a vzniknou noví nezaměstnaní, a naopak v jiných oborech budou chybět lidi. O tom už můžu jenom snít...
        Tak vyskoč, Pepku!
      • Tato země je rozprodaná,rozkradená a astronomicky zadlužená .Pokud se má ,za tohoto stavu, zajistit stávající prostor pro další generace Čechů,tak kruté trestání lumpů a tvrdé znárodňování,včetně znovuznárodňování majetku restituentů musí být na programu dne.To,že se lumpům a zlodějům nechá nakradené a podaří se Česku vyhnout státnímu bankrotu,to si může myslet jen pořádný trotl.Chce to dostat k moci tak krutou ruku mladé generace,že všichni ti lumpové,kteří Česko zbídačili,budou masově velebit nebožtíka Hitlera,jaký že byl ,oproti mladé generaci u moci ,velký humanista.Na staré lumpy bude platit jedině pořádně krutá ruka mladých.
        • Buď jsi nevzdělaný člověk nebo provokatér. Zatím žádná krutovlada lepší život nepřinesla. Vrat se do školy.
          • Kolik za to mám, to tě nemusí zajímat nevzdělanče !
      • Práci na umístěnku ? Kdy to bylo? Po válce ovšem , pracovní tábory také, pak už nic moc . Devizový příslib dnes není, ovšem mnoho občanů cestuje akorát prstem po mapě, takže je jim to fuk. Dříve jezdili čas od času do Jugoslávie, v pohodě do Bulharska, Maďarska k Balatonu, do NDR na Rujanu, do Polska k Mazurským jezerům a na Slovensko do Tater Nízkých i Vysokých. Díky almužnám dńes hodně lidí pracuje ve dvou prac. poměrech od vidím do nevidím a hov-o zarobím, protože na prvním místě je nadnárodní řetězec, nadnárodní korporace, nenažraný management atd.
        • Jsi frajer, ze jsi přiznal alepoň ty pracovní tábory, umístěnky, devizové přísliby. Ono toho bylo sice víc, ale někteří rychle zapomínají. V 90-tych mě také nazývali trotlem, za názor, ze komunisti budou mít kolem 12% v příštích desetiletích. Mnoho občanu mne tenkrát tvrdilo, ze v dalších volbách budou mít 0,1%. Kdo byl blíže pravdě?
    • Současní komunisté jsou povětšině stádo starých dědků,které má ve vedení takové lumpy,za které by se nemuseli stydět ani pravičáci.Proto to chce dostat k moci mladou tvrdou levici.Ta bude muset být na všechny lumpy,kteřá se po komunistech prolhali k moci tak krutá,že tito staří lumpové budou masově velebit nebožtíka Hitlera,jaký to byl ,v porovnání s mladou generací,velký humanista.V takové vládě je záchrana stávajícího životního prostoru ,pro další generace Čechů.Uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.
  • Když to tak shrnu pohledem běžného občana této země který zažil oba dva režimy, v čem jsou Komunisté horší než zločinecká ODS a TOP 9 která dokázala rozkrást republiku za 20 let svého působení. Pánové Klaus, Topolánek, Langer, Kalousek se celému národu smějí do obličejů a za nakradené peníze si budou žít i jejich rodiny jako králové.
    Takže jak se píše v jednom komentáři, zvedněte řitě choďte k volbám, agitujte a neremcejte jen u piva a počítače....tím nic nezměníte.
  • No a co? , proběhly svobodné, demokratické a tajné volby? proběhli, Kradli tito lidé, byli zločinci, mafiány,kmotry-oligarchy, tuneláři, zkorumpovaní,..?:-))Ne, tak vo co go? Mělo by jich takových víc!! nemusela proběhnout zločinecká akce Koženého-Klause-ODS-KDU-CSL ve vykradení státu v Bilionech, nemuseli být vykradeny banky, kampeličky fondy v jednom Bilionu, nemuselo se krást na ministerstvech v miliardácvh což nyní dosahuje částky více než 3 Bilionů,...atd:-))Nemuseli by se občané posílat na pomoc USA co by užiteční idioti ve vyvraždovacích válkách pod heslem humanitární vraždění,neseme Vám svobodu a demokracii, nemuseli bychom se dnes bát, kdy jaký baťůžkář nám položí bombu do metra, nádraží, ve škole či jine co by poděkování za to, že jsme co by užiteční idioti pomáhali USA vraždit po světě,...Takže? vo co jde? když jsou na radnicích? je to lepší než ta banda komtrovská-oligarchistiká podporující ODS,TOP09,KDU-CSL,...
    • a co má ODS, plná lidí chovajících se jako ruští oligarchové společného s USA, nic. Oligarcha Klaus z ODS je Putinova prodloužená ruka v tomto státě, kdyby tady platili zákony jako na západě a v USA, tak by tady byl pořádek.
      • Ten pořádek v USA máme možnost sledovat skoro každý den.Akorát to je tam lepší v tom ,že ho policie okamžitě zastřelí a není jim na obtíž.
        • tak nám ukažte ten pořádek v Rusku, které tak velebíte komunisti. O tom pořádku tam se totiž nesmí psát.
  • Tak je to dobře. Za komunistů se nám žilo všem nejlépe i když nebyly takové platy, ale to stačilo na důstojný život a ještě šetřit. Teď lidé nemají ani zaměstnání a tudíž žádný plat a mnohdy se musí stěhovat pod mosty a do kanálů. Do toho kanálu měli zahnat V. Havla se svojí bandou feťáků a ožralů.
    • No počkej Peppoune, a co ti polistopadoví bolševičtí milionáři-ti se mají také špatně? Kde si asi tak nakradli, he?! A jistě poučný je i krásný typcký příklad kde jeden nejmenovaný expremiér, takto dříve vysoký svazák z dobré bolševické rodiny...v posledních letech "pravicový blouznivec a praktikující katolík současně"...ty ti nevadí? Mně strašně. *12* *16* *12*
      • Střelče, katolík byl asi furt, jako celá rodina. Jenom v době, kdy se to nehodilo, byli KRYPTOKATOLÍKY. Proto nebyli komouši, ale jenom U KOMOUŠŮ, byť se za ně úspěšně vydávali. Ale hned jak to bylo možné nás všechny okradli a obdarovali své preláty a rabíny z našeho a i z majetků našich ještě nenarozených potomků.. Proto tak hystericky ječí antikomunistická hesla (jako např. exsoudruh Štětina)...
  • Strašně zavádějící článek, který má vyvolat další atak na již zbídačené komunistické řady. V nedávných komunálních volbách utrpěla KSČM debakl. Pokud si pisatel článku udělala aspoň povrchní analýzu voleb, tak by takto nemohl psát. Komunisté byli vždy na radnicích, ale po nedávných volbách je jich tam podstatně méně. Čili, objektivita novináře? V žádném případě. Psáno tendenčně, nevyváženě.
    • na radnicích získali mandátů více, neúspěch byly senátní volby
  • A ono to někomu vadí? Teda krom pravdoláskařů a různých pisálků?
  • Komunisti vzdejte se!

    Máme matonovou bombu. Zatímco vy používáte minerálku Maton jen k chlemtání
    nám na Západě se ho podařilo rozštěpit a nyní máme Matonovou bombu.

    Vše červené je komunistické. Proto navrhuji zakázat červené hadry na Býky a tyranské
    červené semafory. Zastavte kážou nám? Jakým právem omezují naši svobodu?

    Kupředu přátelé. Utahněme opasky a budujme neštastné tržní dnešky a ještě horší tržní zítřky. Co záleží na milionech kteří žijí v chudobě? Svobodný toaletní papír je to nejdůležitější.
  • jen houšť a větší kapky a větší razance komunistů i ostatních levičáků (ČSSD k nim neřadím)
    • Já vás řadím k fašistickým komoušům, co mají blízko k ODS a TOP09 než k ČSSD, demokracie je pro vás smrt, proto tak ječíte špíny. Však váš vámi zvolený guru na Hradě tady plenil ostošest.
    • Tečko-Pusinko, ty jsi největší rudý z-d *16*
    • Pusinko neraduj se, to jsou jen takový novinářský kachny, víš? Komouší jsou na tom v komunále stejně jako předtím, ne-li hůře, akorát, že s těmi zločinci co získali většinu nechce nikdo spolupracovat, tak zbyli, velice omezeně, komouši. A jinak když neřadíš čssd k levičákům, koho tam řadíš, ksč a ksčm? Tak se neboj a řekni to rovnou. Jinak za levičáky se zpravidla označuje ultralevice, tedy komouši, za ultrapravici, dnes, náckové, takže máte spolu hodně společného. *1*
  • Jak to chápat. Že by ti současní členové demokratických porevolučních stran byli pro lidi horší, než to co bývalo?
  • Prej pomsta za revolucni ctvrtstoleti! *1* *12* To musel psat bud uchyl, placenej prcalek nebo decko s mlikem na brade a vymytou palici. Vsechno vytunelovany, prace neni, ted navic valecnicky choutky SSA a stvava propaganda, ze musime prinaset obeti a ten v.l pisalek si prijde s takovym blabolem! Bohuzel jedina strana, ktera je schopna se se temito sra.kami do jiste miry vyporadat, je komunisticka. Hm a to nejsem komunista.
    • Jediný o čem bych věděl, že je vytunelovaný, je tvoje mozková dutina. A to bezpochybně. *12*
      • Já jsem tuneloval na Magistrátu s Janouškem , Bémem a spol. až do Monaca. Musím to sebekriticky přiznat a tunelovali jsme všichni, jak to na nás píchl Fr. Ringo Čech v r. 97 na you tube. Jiříku mají bohužel pravdu. 2 biliony jsou 2 biliony, ale užívám si dnes jako rentiér v Monaku a za těch hrozných komunistů jsem seděl za krádež téměř milionu, Havel mi dal amnestii a já jsem si mohl splnit svůj sen - rozkrást co se dalo jako vážený podnikatel.
      • Koukam, ze ses prave vratil z Marsu, ufoune. Dinosauri uz vymreli, mas v tom maglajz. Asi by ses mel vratit, nez dostanes po rypaku. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit