Přejít na výpis diskuzí

Komunistické zrůdnosti: Nechat Prahu 'vychcípat', nebo ji dobýt tanky

16.11.2018 10:07
Pavel Jégl 56 příspěvků

Poprvé si připomínáme "Velkou sametovou" s komunisty v pozici místo v opozici. Proč jsme tuhle partaj už dávno neposlali do skanzenu, do muzea, anebo nejlépe do mauzolea?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Po nějakých letech od plyšáku s němi musím souhlasit !!! Je to jedna velká pakáž, ti pražáci !!!!

 • josef.chmela

  Ano, pražští šmejdi, kavárna, sluníčkáři a havloidi se musí nechat vychcípat.

  • Komunisti - to jo.Všiváci.Ovšem aktuálně tady máme ještě větší darebáky.Jmenují se TOP,ODS,STAN ... Špíny ničeho se neštítící.Pacholci kteří by za korýtko udělali cokoliv. V ulicích je vidět návrat k přírodě. Smečky zdivočelé zmatené chamradě hulákají po Praze.Kalousek zas bude blít pouliční špínu.Přidájí se Fiala, Němcová...Výkvět politického hnoje má dnes v Praze exibici.

   • Jen si ulev.,

    Jinak - nemas pravdu, protoze ta nejvetsi spina je STBak zvany Bures, hyena, ktera ke svym podvodum zneuzila sve deti, udajne psychicky nemocne, takze o to vetsi hyenismus...

    A ta druha spina, co sedi na Hrade =STBak zvany Man, se ho zastava a podporuje...

    Myslim, ze je cas vyprat, uklidit, vytrit - zkratka zbavit se spiny...

    • Vidíš to, koloběžku? Ale ty obyčejná chamraď s tím nikdy nic neuděláš. A ta tvoje bezmoc je překrásná. Víš?

     • Ale ja se vubec necitim bezmocna...

   • vanhorne

    Jmenují se TOP,ODS,STAN ...ANO.

 • bezregistrace

  ...... neví zde někdo jak jednoduše napsat že nevěřícně kroutím hlavou na😬d lidskou blbostí .....

 • Kolem 17. listopadu se dějí podivné věci. Objektivně bylo zjištěno, že se mladá a střední generace už o tento milník nejeví tolik zájem.

  Tak se nějaká "kauza", "aféra" prostě hodí. Zatím jsem dost zdrženlivý v soudech, protože cítím "schopnosti" našich médií v oblasti objektivity a nezávislosti. Příliš "možná", "asi" "lze předpokládat."

  Připomíná mi to hrubou masturbaci, která je vykládána jako přirozený orgasmus. V tom je trochu rozdíl.

  • Ráno jsem zaznamenal první "počin" zastydlých revolucionářů" v Praze. Od pietního místa na Národní třídě odstranili tito "hrdinové" věnec premiéra České republiky a hodili jej do odpadkového koše za aktivní asistence pana Drahoňovského z nezávislé a objektivní, veřejnoprávní ČT1.

   Děkujeme za tuto informaci - o něčem skutečně vypovídá.

   V pravdě revoluční čin hodný kulturních lidí. Pražské Rudé gardy 2018 začínají v Praze řádit.

   Tak trochu mi to připomíná rčení "házet perly sviním..." Obyčejná lidská slušnost dostává zabrat nejen ze strany pana Babiše, ale také ze strany jeho odpůrců. Asi podobná sorta lidí.

   Takhle se slušný člověk, který bude celý den hulákat "nejsme jako oni" prostě nechová.

 • Máme se lépe o tom není žádných pochyb, vedle svobody i ekonomicky. Mladí lidé se mohou bez problému podívat do světa, patříme do jedné z nejsilnějších světových ekonomik a bez problému si všichni mohou koupit vše co potřebují k životu. Tedy až na dvě skupiny! Lenochy a nenažrance. Ti první by chtěli vše bez práce a Těm druhým je vše málo.

  Ti pak nadávají na Prahu, a ta je přitom plná lidí mimopražských, a každý se do ní hrne.

  Stačí se postavit ráno na kteroukoli pražskou radiálu.

  Nejlepší jsou pak ti, co se do Prahy přistěhovali a neustále nadávají na pražské poměry, tam už se snad jedná o duševní úchylku.

  • josef.chmela

   Mám se stejně jako za socialismu. Tehdy jsem si také mohl koupit vše, co jsem potřeboval k životu.  Je pravdou, že dnes se na to více nadřu.

 • Slusne bliti. Neskutecne co se dokaze na tomto zivir za parazity s vymytymi mozky a snad temto lzim bude jeste nekdo verit.

 • Dnes bych už necinkal.Zrudnosti co se dějí dnes jsou ještě horší.

  • naprostý souhlas, vědet kam ta chrchlovo hláška Pravda a láska..blabla...nás uvrhnetak, tak bych ho nejraději nakopl, protože ta jeho Pravda a bezbřehá láska nás dovedla do dob, kdy bílý heteresexuál maká v německé montovně a nepřizpůsobíví se válejí za naše peníze doma, musulmani obsazují Evropu a příkladem pro děti jsou bukvické manželství a nejlíp se má černoch a k tomu teplý...howgh

  • Máme se reálně asi 5x lépe než před rokem 1989.

   Co je horší je to, že si lidé i po roce 89 volili a volí do vrcholné politiky bývalé komunisty a agenty Stb.

   Snad naivně věří, že tito lidé, kteří 40 let ničili zemi a její obyvatele jsou ti praví lídři?

   Kdyby zde lidé volili jako v Německu, už jsme za tě 29 let mnohem dále.

   • Mám stále jedno auto, jeden bicykl, jeden byt (a ještě k tomu týž), jednu zahrádku, v obci stále není vodovod, školka, kterou jsme si se sousedy postavili, funguje stále se dvěma učitelkami, pravda, mladšími, na návsi je stále jen jeden obchod a jedna hospoda, k poště stále vede ten chodník, který jsme si se sousedy vydláždili, autobus do nejbližšího města jezdí stále jeden, do okresního města už jen jeden. Připouštím, že kvalita piva se zlepšila zásadně.

    Nepřipadá mi to právě pětkrát tolik, a to ani reálně.

   • josef.chmela

    Pouze pravičácké kecy zlodějů a podvodníků.

   • Jak se muze mit nekdo 5x lepe kdyz kupni sila a svoboda spadla nekam do nerealnych cisel. Asi neumime pocitat

  • Nic než souhlas. A ona Praha není nic jiného, než onen pověstný Augiášův chlív, alespioň podle těch vyřvávanejch procesí a demonstrací. A ony kydy o Babiších, komunisrtecgh a t.d. Oni pomatenci v pražských ulicích si musí uvědomit, že tihle byli řádně zvoleni národem a proto mají držet huby a ne řvát o odstoupení. A tahle řvoucí verbež si ještě dovolí říkat něco o demokracii....


 • Fučíkovo "Lidé bděte !" platí pro komunistické všivárny dvojnásob, aby se nikdy neopakovala justiční vražda Horákové atd. A zároveň platí fučíkovské "Lidé bděte !" trojnásobně pro současnou situaci, kdy je existenčně evropská civilizace ohrožena spojenými silami merkelovských, eurohujerských a islamistických aktivistů a dalších záškodníků. 17. listopad 89 přinesl naděje, ale polistopadový vývoj přinesl mnohá zklamání. Opět jsme salámovou metodou manipulováni do diktatury, tentokrát do horšího totalitního režimu, než před rokem 89, kdy Kreml se neodvážil uplatňovat tak tuhý diktát, jako nyní uplatňují eurohujerští byrokraté. Zakázat kouření v hospodách si nedovolili ani nacisté či komunisté.
  • josef.servit.9

   Piráti alias Talibanci útočí na vládu za vydatné podpory buzzíkůů a ožralu Kalouska! Kulatý stůl

   se hodí polistopadovým modrým zlodějům, ale hlavně České televizi! Předčasné volby vše vyřeší!


 • TheGGG

  lepší oplotit a zapečetit, než aby se to z Prahaj*lova rozšířilo i do zbytku republiky... a lidi jako jégl jsou přesně ten důvod proč ČR prahu nesnáší...

  • Vlastně by se jednalo o standardní karanténu.

 • Proč jsme tuhle partaj už dávno neposlali do skanzenu, do muzea, anebo nejlépe do mauzolea?   Protože tehdy vrcholným politikům stačil k životu jednonásobek průměrného platu, ti dnešní potřebují 6-7 násobek průměrného platu získaný odklonem od daň. poplatníka, kterému tvrdí, že se musí postarat každý sám o sebe. To že se starají sameťáci o migranty v cizině, nebo na našem území za naše jim, ale vůbec nevadí. Nejsou to naši volení zástupci, jsou to naši volení zloději, co okrádají vlastní stáda. Idea sametu byla dojeb@ná tak, jako byla dojeb@na idea komunismu. Je vidět nárůst brutality, udávání, poškozování mezilidských vztahů. Máme co jsme chtěli, hladit ježky po prd--i.

     

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit