Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z té ježibaby zlo je srší, jistě by dokázala i zabít. A kdyby se na ni použily metody komunistických sadistů, tak by se jistě "přiznala", že vůbec nevěří na komunismus a že do partaje vlezla jenom proto, aby mohla své spolustraníky v ÚV KSČ(m) zamordovat.
  • jsem si říkal jak v USA mohou sejmou člověka jen tak na ulici. Tady toto sprosté drzé komunistické špinavé prase mi udělalo jasno.Dá se to. Prostě co s takovou arogantní hašteřivou blbkou ? Její místo je někde v kafilerii. Mezi chcíplýma prasatama.
    • V USA? A co teprve v CCCP. Tam střílejí nepohodlné osoby na ulici jak zajíce. Politkovská.
    • hlasy je málo sajmon, dej si víc
  • myslíš sajmon
  • A to se říká, že u nás jsou soudy nespravedlivý, opak je pravdou!!!
    Dobrý paní Semelová!!!







    WOW !!!
    • No, pokud souhlasis s vyroky soudruzky, mel bys take nosit pruhovane kvadro...
  • Hmmm - take justicni omyl...
    Myslim, ze pokud soudruzka za svymi vyroky stoji, patri do ustavu, kde se chodi v pruhovanem...
  • Kdo jinej by se asi soudil kvůli kravině než přiblblej TOPáckej blbec, ehm, že???








    WOW !!!
  • Všechny rudé bestie skončí u nás v pekle. To se budou divit jak je u nás rudo. *16* *16* *1* *1*
    • Jsi snad Babiš?
    • za svým chrchlou sajmon
  • Už podle pohledu je to úplná laskavá světice. *14*
  • pozor na ní... má oči vraha...
  • normálně bych ten článek nečetl, bo mne nezajímá, ale jen pocit že naštve sajmona tečku, mne nutí dát plusové bosy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit