Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to prostě duševní naháč a mrzák na mozek,pokud nějaký má.Jen takový marodi Nám dělají v Evropě ostudu a dělají z nás odpad společenství!Nebo se snad někdo z Vás chce s ním ztotožňovat??Až tento druh vyhyne,tak teprve budeme v té kýžené Evropě.Dříve ne a to si uvědomte!Ten by zradil vlastní mámu za hrst prosa.Kdo mu dal hlas je na úrovni vepře.Nažrat se,zachrochtat,pokálit se a usnout.
  • l.vetly
    Pan Štětina by měl vážně uvažovat o vyšetřeni na nějaké dobré psychiatrické klinice.Jak je možné,že člověk,ktery chce zakázat KSČM sám byl člen KSČ.Je uplně jedno zda za Dubčeka nebo za Novotného.Podle tohoto pomateného pana senátora byli jen v době Alexandra Dubčeka komunisti svatí,což ovšem řiká až potom,když novinaři přišli na to,že byl členem KSČ.V teto republice se ovšem neni čemu divit!Vždyt i nynějši předseda vlády Petr Nečas zapřisáhlý pravičak byl funkcionářem v partaji,kterou řidila KSČ(v byvalem SSM).Podle toho to taky tak vypada!Prodej kulturnich památek a bourani kulturních památek,chráněnych UNESCO!Tipické komunistické manyry jo a ve vladě sedi lidi,kteři přivandrovali kdo vi od kud.Ničeni soukromniku.Včera jsem navštivil Brandys nad Labem,tam končí čtyři soukromníci totální likvidací. *10*
  • Ani se nedivím ,že tento provokatér byl z Ruska vyhoštěn .To není normální člověk ,natož novinář !!
    Stejně tak jeho kolegyně pí.Procházková .Četl jsem některé její hloupé urážlivé články,např.o hrobech
    bývalých státníků na Piskarevském hřbitově .Hnus! Za to je vyznamenávána ,spolu s tím pisálkem ?
  • Svojí neschopnost zakrývá bojem proti komunistům.Aby poslanci a vládní činitelé zakryli zlodějny a podvody,tak upoutávají pozornost jiným směrem.
  • To jsou přesně voni. Psychopati a korytáři. Je s podivem,že nikdo ještě nevyžadoval po lidech,kteří
    se cpou do politiky psychotesty. To by tam ale zas nikdo nebyl.
  • žiješ zbytečně ty zasraný ho*ado
  • Když člověk sleduje pana Štětinu ,naslouchá mu a hodnotí jeho práci ,musí mu nutně vyjít , že srandačnějšího a línějšího senátora naše země ještě neměla!On se snad svojí nenávistí ke komačům dokáže uživit až do smrti.Nyní jde jen o to ,zda se u něho jedná o vyčůranost, zvláštní duševní poruchu, nebo neschopnost zabývat se věcmi pro obyčejné lidi užitečnými!Když ale člověk sleduje jeho životní kariéru, nutně vychází, že půjde nejpravděpodobněji o trojkombinaci shora jmenovaného.Ovšem když člověk uváží, za,koho kandidoval, nutno uznat ,že s panem Kalouskem a jeho hraběcí výsostí vytváří zajímavou kombinaci antikomunismu, antihumanismu a antivlastenectví.Inu máme to v naší TOP O9 osobnosti převelice podivné!Co vy na to lide český?!
    • Také Jan
      Inu, k tomu není co dodat!
  • Strašně jsem se divil,že z Dubčeka ,po údajné revoluci, dělali hrdinu.Nejspíše pro to,že byl stejný politický darebák,jako ti,kteří se tehdy hnali k moci.To Štětinovi nevadilo,že už tehdy Dubček lhal národu,jako když tiskne.Tvrzení ,že jsme suverení stát,to byla právě ta lež která další pohromu zavinila.Kdyby tehdy lidem řekl,že jsme sešněrování dohodami s Východním blokem,ty musíme respektovat a změny v tomto rámci udržovat,tak k nějakému vstupu cizích vojsk nemuselo dojít.Kdyby se tehdy místo politických žvástů,lépe pracovalo,začaly se vyrábět lepší a konkurenceschopnější výrobky,tak k vůli tomu by sem cizí vojska nevstupovala.Vše ukazujena to,že Štětina byl hlupák tenkrát a hlupákem zůstal do dndšních dnů.
    • Přesně tak.Máte naprostou pravdu.Vždyť už i mladší ročníky musí vědět,že Dubček vystřídal nejvíce politických stran.To byl ale charakter,že??Každý si to musí přebrat dle svého,ale já mám jasno!!A ne jen o něm.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit