Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dřív je chránila Moskva,dnes senilita.Znáte nějaký případ,kdy byl někdo vinný vraždou propuštěn pro blbost? Ani jeden ! Tak to je ukázka jak soudy překrucují zákony jen aby to vyhovovalo jejich vlastní slizké slabošské zbabělosti.

    Nic se nezměni,dokud soudci nebudou odvolatelní a zodpovědní za vše co napáchají.A pro nás občany to znamená-zapisujme,archivujme jejich jména,ono na ně brzy dojde!

  • Také je možné, ale dneska chrání gaunery spolehlivě peníze.

    Podívejte se jenom, kdo byl v poslední době zproštěn obžaloby.

    Prostě asi nic neudělali a všechno kolem těchto Mirků Dušínů byla lež.

    Nebo existuje nějaká cena, za kterou se dá soudce koupit. Já nevím, nebyl jsem u toho, ale když nás zlobí bezmoc práva, tak mě především mrzí bezmoc dneska. Pan Ritig si zatančí a bude.....


  • A představte si že jo.

  • Přesně tak, Adolf Hitler také jednal podle zákonů "té" doby, takže vraždění bylo legitimní.

  • Zákony té doby

  • A když to píše zloděj mé přezdívky  = to je drzost...

  • Když to píše senil jégl, tak to asi bude pravda.

  • Patrně všechny - na věku nezáleží...🙂

  • mě to připadá že k těm slušnej tvorům přiřazuješ nějaké polopoťouchlé neokomunisty 🙂🙂🙂 to je jako s tim burešem na plotně nesolit nepepřit

  • Takhle laskavě a rozumně mluvíte ke mě? Já jsem bolševická trumpeta? Hmmm....možná někdy budu, ale zatím o tom nic nevím.

  • Komunisty chrání senilita. 😀😂😛

  • No vidíš ty bolševická trumpeto , třicet let po revoluci a nikdo si o tebe ani hoovno z boty neutře ty partyzáne. Ještě, že máte Tiscali a Novinky 😀

  • Já ale nikoho neurážím,b jen píšu, že 🐒 žijí v tlupách...



  • tak jako pr neurážet opice to že si to dá jeden nevyrovnaný pisatel na obrazek neznamená že jsou opice špatné , jo tak klidek , nesrovnávat  , ono stačí že jsou pralesy na ubytku

  • dík , tak ho nemarni ty komunistickej živnostníku budovateli ,z čehos sis našetřil když si neučtoval nadhodnotu - dle vědeckého marx-leninismu základní kámen proradnosti kapitalismu , to je jako Janák jakmile je člověk boháč tak už nesmrdí ani když je komunista -eštébák ,teoreticky když papaláši třeba v komunistické Číně shromaždují prašule tak jsou vlastě velmi schopní 🙂šíza jako bejk

  • Ano, před třiceti lety skončila válka, kterou vedli strůjci a vyznavači organizace podle zákona zločinné a opovrženíhodné proti slušným občanům. Ti strůjci a vyznavači se jenom "překabátili", "naprivatizovali" si cizí majetek, díky ovcím, kterým slíbili "že bude líp" nalezli na rozhodující místa a jede se dál.

  • Třicet let po válce...?

  • josef.chmela

    Tobě už by neponohlo ani si zopakovat základní školu. Jsi marný a škoda času s tebou.

  • lži lži ty měli strach že byli připraveni podřezávat kandelábry ,je strašilo Madarsko a tak dva roky kloněli palice a sotva viděli že se nic neděje tak se do toho pustili zase s vervou a pokud by někteří viděli do budoucnosti tak po vítězném únoru nasledoval revanšistický březen ,nojo ale to by nemohli tak rychle znárodnit a udělat měnovou reformu ,pak že bolševíci nekradli cha cha ,a díky měkosti režimu kradou dodnes vid Andreji Burešojc - to je ten co nevěděl že normální lidi za komančů nemohli za ty dráty .

  • Jak se nám utěšeně rozproudila diskuse komunistobijců. Třicet let po válce, to je pane každý partyzán!! 😄😄

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit