Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hlásám pouze tvou vlastní doktrínu kapitulace jaks ji vždy propagoval směrem k Německu třicátých let.....
  • tobě asi vojel mámu jinak nechápu tvou blbost
  • ty už jsi se dávno vzdal ty připodělanej lokaji, zalez si doma do skříně, počkej až ti rusáci ojedou ženu a pak jim běž uvařit boršč *11*
  • http://www.novarepublika.cz/2017/01/vladimir-putin-ohromil-proti-trumpovi.html
  • do války s Ruskem, musíme okamžitě bezpodmínečně kapitulovat. Je naivní věřit žeby naše 25 tisícová armáda mohla obstát proti 150 miliónovému Rusku s jadernými zbraněmi když jsme neobstáli s padesátkrát silnější 1 300 000 početnou armádou tanky letadly betonovými bunkry proti polovičnímu 80 milionovému Německu bez jaderných zbraní.
  • Putin nenechá své soudruhy bratry padnout.








    YEAH !!!
  • chudáci kubánští komunisti, jediná šance pro ně byla Amerika, teď jim zbývá jen nuzota a smrt v bolševickém chudobinci *13*
  • dearputin.com
  • Jedna z prospěšných rozhodnutí Obamy. Stejná práva, ale i povinnosti všem stejně.
  • Tak už je jasné proč A. Shapiro tolik leží v žaludku hradnímu ovčinci a jejich poskokům. Nebýt Becheroviče a toho jeho ovčince, nevěděl by člověk, že nějaký Shapiro existuje. *1* :

    Zemana bych kritizoval znovu, snahy Hradu vyvolat rozepře mě naučily mít hroší kůži, říká Schapiro

    Shapiro: "Když došlo k událostem na Ukrajině, nemohl jsem jenom sedět a mlčet, pokud někdo bere lidem svobodu nebo pokud okupuje nějakou zemi, tak je velmi důležité, aby se za ně postavil někdo z nejmocnější země na světě, moje kritika pana prezidenta Zemana ohledně cesty do Ruska nebyla chyba, udělal bych to znovu, k panu prezidentovi necítím vůbec nic negativního, během osobních setkání se choval vždy naprosto korektně", říká americký velvyslanec Andrew Schapiro a odmítá, že by USA měly cokoliv společného s protesty proti Zemanovi. Podle Schapira existují v dnešní Evropě síly z Ruska či napojené na Rusko, které chtějí lidi rozdělovat a zároveň vnuknout podezíravost vůči USA.
  • Opět lež hned v první větě...
  • Není to zajímavé - stačí se kouknout jakých národností - jsou výzkumníci. Kradou mozky po celém světě, Sami nemaj na nic. Akorát jim nedochází, že když rozvrtají ty země, které ještě kvalitní vzdělání provozují a mozky nebudou ... nebudou mít nic ani oni... což je sice divné ale bohužel fakt...
  • Ty cemodane a vohrana desko Simonovic se seber a jdi do prdeele imbecile. Jsi tady akorat pro legraci, pitomo.
  • Myslíš patenty které ukradli? Tak to jo ty mají.Jednoduché patentovat v USA jde hned u nás musí vynález projít úřadem než mu patent schválí.No a mezi tím už ho náhodou někdo patentuje v USA.
    Pokud se ti nelíbí pravda tak sem nechoď ty čemodane!
  • Zajímavé, že to "bahno" je ve vědě a technice v mnoha oblastech nejméně deset let napřed oproti ostatnímu světu. V tresorech mají vědecké a technické objevy na úrovni sci-fi, které použijí až nastane čas. Ten hradní ožrala by tak mohl někoho školit...
    Pokud se ti nelíbí v EU v NATO, nic ti nebrání sbalit čemodan a vydat se na východ do tvé země zaslíbené. Naše země je nedílnou součástí EU, budoucích USE a zárukou naší bezpečnosti je NATO. Pokud to někdo odmítá, tak je to projev degenerace nebo vlastizrady.
  • křesťane kde jsi se svým názorem na toto *7*
  • Kdo ví něco o Kubě tak bychom potřebovali zásadového Fidela.Viděl jsem film Kuba před Castrem a byl jsem zhnusen jaké bahno jsou USA a to o tom vím dost od příbuzných.To se dalo čekat.USA je nejhorší bezzásadový stát na světě.Kdy bude reciprocita víz mezi USA a námi?Teď nás to čeká s Anglii.Nebo budeme zase připo,raný jak je naším národním zvykem?Bída s nouzí to je celý Západ.Včera šapito na 24 a bylo vidět,že ho Zeman vyškolil politického diplomata.Ještě, že tam nebylo to co se tam dralo z řad tzv.přestrojených pravičáků.Urychleně z EU a NATO.Kdo tam chce šaškovat tak bez nás a zatahovat do toho lidi,kteří nemají zájem.Já jsem nehlasoval ani pro jedno.
  • No hezký. To sou takovy hajzli... Evropa ma podle nich prijimat vsechny a sami pekne viza a zavreny hranice. Fuck off america!
  • ... diskuse na tiscali jsou ohromným charitativním počinem, připitomělí ubožáci řídí celý svět :)))
  • ... tvůj nikdy ani nezačne, balíku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit