Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mělo by vzniknout zcela nové poučení a to proč dopadli ( nejen KSČM) ve volbách do PS jako sedláci u Chlumce, dříve se tomu říkalo,poučení z krizového vývoje, soudruzi seděli v PS více jak 27 let a seděli a seděli,nebyli připuštěni k ničemu a nebyli ani konstruktivní opozicí,jediné přičemž se ne-osvědčili, byla soudružská výpomoc při třetí volbě Vency II na hrad, dopadlo to tak jak to dopadlo, Venca II si cestoval po světě a psalo tom své zážitky v knížkách,které se prodávají i za 9 Kč,o těch jeho ostatních ,,zásluhách " škoda slov,nevím jestli bych také dostal všeobecnou amnestii, soudruzi se nedokázali omluvit za bývalou KSČ a pouze se přejmenovali na KSČM,to je hóóóódně slabý výsledek za 27 let v PS,proto nezbývá než vyslovit známé rčení ,, děkujeme, odejděte a to platí nejen pro KSČM,bohužel díky vám se do PS dostali populisté,žvanilové a političtí tůristé,uvidíme jak celé to divadlo dopadne,dnes vykřikují,s Babišem NĚĚĚ, ale sedět v PS ano,Babiš si vytvoří menšinovou vládu s odborníky, dostane dvě šance na schválení,jinak budou nové volby a občan volič snad dostane rozum.
  • KSČM je nositelkou pokroku a Míru!
    • Dost ubohý vtip.
  • Komunistický Filip mi dluží po jednom soudním sporu před X lety ještě 1 000 Kč. Do dnešní doby jsem je od chudáka Filipa nedostal. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.
    • Vám dluží jen peníze, bohužel velká část komoušů dluží lidem za jejich zničené životy. *13*
      • Korben máš pravdu. Moje žena se nedostala na školu jenom proto, že jednou byla v kostele a nějaký komouš jí tam viděl, prý není dostatečně uvědomělá. Co tam dělal ten komouš to jsem se nikdy nedozvěděl.
        • No, patrne spehoval, kdo jde do kostela, aby ho pak mohl udat...
          STBacka praxe...
          • U tebe špehovat, kdy jdeš na hajzl redakce Tiscali kouřit buřty, ty kuřbuřtí držko Sajmonova.
      • xxx
  • vivat Meresjev








    YEAH !!!
    • Absolutní souhlas *3*
  • xxx
    • xxx
    • ty půjdeš do hajzlu zassranej buzzerante a zvířecí deviante *12* .
      • Chcípni mrdko.
      • ).(
  • "Zákon č. 198/1993 Sb. O protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu
    KOMUNISTICKÁ STRANA ČESKOSLOVENSKA BYLA ORGANIZACÍ ZLOČINNOU A ZAVRŽENÍHODNOU obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému. "

    A přitom máme komunisty v parlamentu. To je možné jenom v tom zkorumpovaném Česku.
    *16* *16* *16*
    • Kouřit buřty veřejně na hajzlu hlavního nádraží Praha je zakázáno, kuřbuřte Sajmonovic. Tak laskavě dodržuj toto nařízení a nestarej se o KSČ, blbče teploučkej.
      • Buřty se ohřívají ve vodě nebo opékají nad ohněm nebo na oleji. Ale že by se kouřily? No, jsem nekuřák, tak nevím. *1*
        O KSČ se nestarám, ale nepopřeš, že je to zločinecká banda. Máme na to zákon. *1* *1* *1*
  • Samozřejmě, že sem nevolil toho zloděje Babiše, ale komunisty. Ať žije KSČM!!!!! *14*
    • xxx
    • Lump jako lump. K.rvy, Svině, Č.ráci a Magoři rozhodně není to co by měl slušný soudný člověk volit. *12* *16*
      • pohrobek milicionáře a estébáka tady chce něco kázat , Táhni zmrrde zassranej.
        • Ty kurvo kapitalistická, brzo pocítíš pěst dělnické třídy.
      • Drž hubu a koukej řvát ať žije KSČM, rozumíš ty blbče. *14*
  • Kníže prdiplína prochrápal v parlamentu i druhou mízu a neuhne,bude chrápat dál.
    • xxx
  • Krásné časy: https://cz.sputniknews.com/foto/201710276191686-100-vyroci-revoluce-1917-SSSR/
  • https://www.sbazar.cz/Fantass88/detail/20785478-moskvic-2140-143

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit