Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo jo Falmer, už ti to tvoje voličstvo vychcípává ! Lidi už nechtějí udávání za prašivé peníze od StB jako jste to dělali vy udavači ! *12* *12* *12*
  • zmiz zpátky do kanálu.
  • Podle místopředsedy Josefa Skály komunisté v posledních dvou volbách přišli o velkou část podpory. "Musíme se k tomu postavit čelem. Pokud zásadní změna nastane, pak máme obrovskou šanci být mluvčím několikrát větší části veřejnosti," míní místopředseda. Skála naznačil, že je ochoten znovu soupeřit o post předsedy. "Mám svoji představu, jak aktivizovat stranu, modernizovat a znásobit její iniciativu," přiznává Skála. Místopředseda pro ideově politickou práci a komunikaci v rozhovoru pro Aktuálně.cz také popisuje, jak by strana měla oslovovat mladé voliče.Hlavní problém spočívá v tom, že mladí lidé, kteří mají problémy, v nás nevidí dostatečně radikální řešení.
  • Pane Bican tentokrát máte pravdu a je vidět,že umíte také napsat kvalitní komentář.Mám stejný názor.Když vidím Kováčika z Vysočiny tak vím o lepším kandidátovi z Vysočiny.Je to mladý kluk,který byl odejit z fabriky a vybudoval si vlastní prací strojírenskou firmu uznavanou v Rakousku i Německu místo žvanění jako pan Vojta a další.Já mu vždy předpovídal,že pod ním KSČM zanikne a je to tady.Stejně jako v minulosti pod starci na chmelu,kdy mladí až na jednoho to byl klub důchodců.Bohužel v této kolonii EU to jde pomalu.Slovensko je schopnější i Polsko a Maďarsko než tento prdistán.Když jsem ho viděl jak se kroutí ,když dostal přímo dotaz zda půjde od válu.Není ani STB jako STB.V době největších svinstev si dřel zadnici o poslaneckých brebendech v kantýně apod.Stejně jako pan Sobotka v ČSSD.A tak vznikla ODS,TOP 09 a další strany.Babiš má koule a tak vás lehce převálcoval a tak to dopadne i s presidentskou volbou.My volíme ZEmana a ne tu řadu vychcánků.Jak správně v komentáři řekl p.Duka .Češi jsou divný národ ...volí Slováka,Japonce a Piráty opravdu výborná kombinace a já dodávám zloděje ODS.Omlouvám se pouze Okamurovi,který má šanci,protože je se mnou na stejné vlně,protože měl stejný osud jako já v mládí a něco dokázal.Charakter se pozná dle práce,ne žvanění.
  • Soudruzi! je třeba vyrazit do školek a škol a očkovat mládež již od útlého věku pro tu vaši ideu. Sem tam založit nějaké SSMČaM, buňku Lihové Milice...
    Za padesát let se to možná ujme. Kdo ví.
    S vaším pozdravem, který platil do nedávných dob:
    Čest práci a rukám klid!
  • Článek napsal očividný trouba. Proč tady zveřejňujete autory - trouby?
  • Všichni jsme očekávali,že po volbách toho falešného Kalouska už nikdy neuvidíme,ale on s velkým štěstím a nepatrnou podporou voličů,se zachránil.Bude opět hrozné se dívat na toho opilce a hlavně na to jeho žvanění. Je nespravedlivé,že takovej "člověk" žije z daní poctivých lidí.
  • jsem malý , hrbatý a nemám přirození. Proto hledám chlapa nebo aspoň psa na trochu té něhy...
  • Montisan
    A kdo je nevinný. Jak to říká Woody Harelson v Takových normálních zabijácích? Každý z nás má ňáky vošklivý tajemství pro který si zaslouží zemřít ... nebo si snad z vatikánský komise pro svatořečení a mezi těmi mučenými byl někdo z případných kandidátů? :D:D:D
  • Montisan
    Tam už je přeci jednou odvezli tvý nosatý filckonoši, vopejzelá od lejnolíhně chazarských kaganů na Hudsónu odpadlá filcko ... právě před 100 lety!
  • Montisan
    Paralýzo:D:D:D Si nejdřiv zjisti kdy psal a kdy marodil ... ale voba byli jistého ethnika, což je daleko zajímavější spojitost!
  • Montisan
    Marx že měl paralýzu myšlení? To by pak tenhle přiblblik musel bejt celej jedna paralýza? Protože v Londýně by sotva vyhlásit za myslitele tisíciletí někoho kdo by jím nebyl. Zederblum taky nic nepsal poté co onemocněl! Jeho poslední spis nazvaný Dětská nemoc „levičátství“ v komunismu sepsal v roce 1920, kdy byl zdráv a vesel, páč řídil vítěznou vládu v občanské válce! Trouba tvýho typu může řídit leda kačera na provázku :D:D:D Taky si ho pro jeho schopnosti a IQ najali! Helphand dobře věděl na koho se obrátit, když německý genštáb potřeboval ukončit nezvladatelnou válku na dvě fronty! A to mu zaoceánský šifáci do rudýho bolševickýho kožichu stejně inteligentního a literárně zdatného Bronsteina s úkolem zabránit separátní dohodě s Berlínem a Vídní a stejně se jim nepodařilo ho odvést od jeho cesty, kterou si vytyčil ... a s tou paralýzou bych taky moc nekřičel. Dost se na něm podepsal atentát za kterým musel stát Jákob Sverdlov - sluha stejných nosatců!
  • a co takhle nahnat komunisty do dobytčáků a "odsunout" na východ do jejich země zaslíbené?
  • xxx
  • xxx
  • Montisan
    Jééééééééééééééééééé, pane šeditelííííííí ......
  • xxx
  • xxx
  • xxx
  • xxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit