Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • v prašivé EU nikdy žádná demokracie nebyla
  • přéééésně, proto si celá ČR přeje aby byla součástí prosperujíci Ruské federace *3*
   YEAH !!!
 • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/423153-riziko-utoku-na-zapadni-cile-je-bezprecedentni-varuji-washington-i-londyn.html
 • https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/423140-zemrel-byvaly-americky-astronaut-john-glenn.html
 • Na Ukrajině se mluví o obrovské korupci a rozpadu státu. Není to pro nás další velké nebezpečí? Z hlediska případných občanských nepokojů, vlny emigrace a tak dále? Jak se na to připravit?
  Situace na Ukrajině mě velmi znepokojuje, protože dokládá pravdivost tezí R. D. Kaplana z roku 1994, který na základě vývoje v západní Africe se obával „afrikanizace“ zbytku světa. Cituji: „Západní Afrika se stává symbolem celosvětového demografického, environmentálního a společenského tlaku, ve kterém se zločinná anarchie stává strategickým nebezpečím. Nemoci, zločinnost, nedostatek přírodních zdrojů, utečenci, migrace, postupující eroze národních států a mezinárodních hranic, posilování soukromých armád a mezinárodních drogových kartelů. Západní Afrika poskytuje náhled do záležitostí extrémně nepříjemných, se kterými bude naše civilizace konfrontována. Budoucnost západní Afriky bude budoucností většiny světa.“
  Mnohé z toho už na Ukrajině proběhlo. Tragické pro Evropu je, že evropské elity tento typ afrikanizace našeho kontinentu podporují, jak ukazuje současná vlna migrace z Libye a za zhoršení situace na východě také nesou odpovědnost.
 • Pro zdejší BTW pitomce moc složité téma.
 • Konečně už vyfičel, teplouš Gayínkojc!!!
  YEAH !!!
  • To ty zde budeš smrdět do soudného dne, vandráku bez peněz.
 • Mějte pěkné vánoce dědečkové.

  A ty nevážený Ivane Tiscali. Vaše články stojí za prd. Vaši pisálci a pisatelky jsou bandou neschpných amatérů. Ukrajina, Sýrie , Zeman . vaš řtři jediná témata.
  Proč nedáte domácí problémy? Práce beze smluv, pracující chudoba,
  Když na to nemáte odvahu tak jd+ěte od válu a pusťte k tomu novinářku Simču.

  Máte výběrové řízení? Všichni víme že se dělá přes postel pana ředitele a to má profesionálka Simča v kapse. Vaše Alina přezrálá Malina Holušová holt půjde od válu.

  Vaše? Kdo chce do VIP kalhotek Simonky ptáčka dáti musí se nejdříve velkých bankovek vzdáti. *1* *1* *1* *1* *1* *1* Bye odchod 18:00
  • My USA budeme s ruskem válčit do posledního Ukrajince
   • A podle nacistického záprdka zloděje Putina zase natočí film - z Krymu do Kriminálu *2*
    • Játrovka ty se maximálně zavři do plechovky *1*
 • ak nám Miloš Zeman nedorazil uctít památku obětí ruské komunistické okupace Československa z roku 1968 k budově Českého rozhlasu na Vinohradské třídě v Praze. To předchozí prezidenti dělali. Těžko říci, co zatím vězí, viróza, příkaz z Kremlu nebo jeho kamaráda Nejedlého z Lukoilu, či obyčejná zbabělost? V každém případě se pan prezident zachoval hanebně.

  Každý slušný stát si váží svých hrdinů a také my si vážíme těch, kteří zemřeli při ruské komunistické okupaci v roce 1968. Do konce roku pak zahynulo následkem střetů s okupanty 108 Čechoslováků. Přímo v srpnových dnech zemřely desítky neozbrojených často velmi mladých lidí, kteří se postavili beze zbraní ozbrojeným násilníkům. S holýma rukama čelili přesile a přišli o to nejcennější – vlastní život. Tedy jsou to hrdinové a v každé slušné zemi se hrdinové ctí.

  Proto v den 45. výročí této smutné události bych očekával, že člověk, který je prezidentem České republiky, uctí jejich památku. Že to pan Zeman neudělal, je jeho velkou ostudou! Stejně tak bych protestoval, kdyby prezident 8. května nepřišel uctít památku obětí nacismu. Takové jednání je zkrátka velmi neslušné a důchodce z Vysočiny se zachoval jako hulvát. Je nemyslitelné, že by třeba polský prezident neuctil památku Varšavského povstání, kterému mimochodem Rudá armáda v roce 1944 úmyslně nepřišla na pomoc nebo jeho maďarský kolega pro změnu oběti ruské bolševické agrese z roku 1956.
 • Přijdu v lednu, to už budou amrdólové na kolenou, prostě nejsou jako bohaté Rusko!
  • Ruský teplouši BTW , zloději nicků a jmen, podvodníku s hlasováním.
   Ty jsi Zemanovský Tiscalái trolleček Blbeček a na tiscali jsi každý den nonstop.
   BTW hrdino Putine juro soldere Rybanne. měníš jména ale ne slovník blbe.

   USA je bohatší než tvé Rusko proto rusové odcházejí po tisících za lepším životem a pltem do USA, proto haranti Kremelských papalášů studují a žijí v USA:
   Je hezké že tě prosperita USa seeere ruský Blbe
 • Trochu pravdy- http://blog.hlavnespravy.sk/641/odhalenie-principu-medialnej-lzi-v-priamom-prenose-poucme-sa/
  • jediná pravda je na Sputniku a Parlamentních listech
   YEAH !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit