Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ruský teplouš Semjon BTW Kulihrach zlej troll Rybanna jura atd.
    Je Ruskem placený internetový troll.
    Smrdí tu nonstop každý den a šíří ruskou prolhanou propagandu
    A podvádí s bodováním aneb pli mínus 10 bodů za jednu jedinou stejnou vteřinku.
    Je s tím nenápadný jak lejno na džbánu *1* *1* *1*
    • ta že si píšeš sám se sebou?
      • To my havloidi děláme úplně bežně. Ale lhát a šířit nenávist, to je naše hlavní poslání. V tom vynikáme.
        • Ne ty Putinovské prase BTW jen běžně lidem na Tiscali kradeš jména a nicky
          a podvádíš s hlasováním.
          Jo ruský psychopat BTW zlej troll jura Rybann tub smrdí nonstop.
          Mluví sám se sebou a sám sobě si za vteřinu prdne plus 10 bodů. to už všichni vědí.
          Oponentům zase nasází mínus 10 za vteřinu
  • Ubožákovi teplýmu, Semjonu Gayínkovi při jeho postižení holt nic jinýho nezbývá, něž smrdět 24 hodin na Tiscali!!!
    Ale to se rázem změní, až si vymrdanec teplej dodělá svý netový proamrdólský noviny!!!

    PCHE, on to "inteligent" zvládne, CHICHICHI !!!
    • Ty jsi s tím imaginárním Gayinkem nemocnej, že? A proto používáš i více nicků, abys v tom jako nebyl sám. Běž se léčit. Opravdu to potřebuješ
  • Ruský teplouš Semjon BTW zlej troll tradičně prdí a smrdí na Tiscali 20 hodin denně.
    Poznáte ho snadno - teploušuje a podvádí s bodováním aneb plus mínus 5 až 10 ve stejné vteřině.

    Tady krade jména těm co neprdí za jeho fuhrera zločince Putina.
    Nyní krade jméno Křenková. ukradl i nicky zvíře, Nicolles a další.
  • Debilní Semjon Gayínek o5 završuje další čtyřiadvacetihodinovku na Tiscali!!!

    PCHE !!!
    • Aha, tak já myslel, že jsi nemocen, ale ty jsi nemocná. Soňa Křenková = Gayinková. Ta schíza je hrozná a docela tady s tím otravuješ ostatní.
  • Tak ruskému velvyslanectví se prý nelíbila plachta s karikaturou bývalého bolševického kágébáka Putina v Liberci. Já to beru takto, může se nám to líbit nebo nemusí, ale to je tak všechno. Rusové dokazují, že jsou postižení komunistickou mentalitou více, než je zdrávo. Měli by si však laskavě uvědomit, že už více než dvacet let se nám nevládne z Kremlu. Tady nejde o karikaturu, ale o obranu naší svobody!

    Na ruské ambasádě, která protest proti Putinovi s hitlerovským knírkem, podala, si neuvědomili jednu věc, že my jsme svobodná země, kde představitelé měst a obcí jednají svobodně a nemusí poslouchat příkazy z centra. A tudíž i liberecká radnice, konkrétně paní primátorka Martina Rosenbergová (ČSSD) se svými náměstky rozhodla, že na radniční budově vyvěsí obří plachtu s karikaturou ruského prezidenta. Žádný právní předpis porušen nebyl! Vláda České republiky nemá pravomoc něco takového zakázat. To je rozdíl proti Rusku, kde stačí telefonát z Moskvy a v guberniích už podle toho tancují.

    V Listině základních práv a svobod, která je součástí ústavního pořádku České republiky, se v Článku 17, odstavci 2 píše: „Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.“ A přesně to se stalo v Liberci, občanské sdružení Dekomunizace tímto ústavně zaručeným způsobem a právem varovalo před postupem sílící ruské diktatury směrem do Evropy.

    Rusové svým hloupým protestem jim koneckonců dali za pravdu a jenom potvrdili, že nejsou zemí, které respektuje právo občanů na svobodné vyjadřování a svoje rudé diktátorské způsoby chtějí vnucovat i ostatním. A proto se ruská ambasáda v Praze uchyluje k takovému zastrašování, které však musí všichni svobodomyslní lidé zavrhnout.
    Kdyby v Liberci vyvěsili místo Putina amerického prezidenta Baracka Obamu, tak se nic nestane. Americké velvyslanectví by si toho pomalu ani nevšimlo, protože by to bylo pod jejich rozlišovacími schopnostmi. Víte, kolik takových podobných obamovských karikatur je v některých jihoamerických zemích? Opravdu hodně.

    Tady nejde o to, jestli putinovská plachta byla vkusná nebo ne. Na to můžeme mít různé názory, to je v pořádku. Jedná se o to, mít právo tento symbol vyvěsit. Jak kdysi říkal slavný francouzský filozof Voltaire: „Pane, já s Vaším názorem nesouhlasím, ale budu se bít za to, abyste ho mohl svobodně vyslovit.“ Naši Rusofilové by si měli uvědomit, že zatímco oni bez omezení publikují svoje názory na Ukrajinu, v Rusku se těm, kdo nesdílí oficiální názor Kremlu na tuto zemi, vyhrožuje kriminálem. A vůbec otrocká mentalita českých stoupenců Moskvy nepatří do západní civilizované společnosti
  • totalita made in United States of Aggressive
  • Fašismus nejhrubejsiho zrna
  • Totalita, na tyhle grázly komančové neměli. Proti nim byli beránci.
    • Nelži. Ty sám proruský grázle dokazuješ jaká je v naší EU svoboda,
      Ty tu můžeš na EU veřejně nadávat a nic se ti nestane.
      Kdo za komoušů nadával na jejich režim veřejně ten skončil v base nebo před popravčí četou.
      • Já mohu porovnávat co bylo a co je. Nikdy jsem proruský nebyl. Amerika byla moje modla, jenže jsem po předání moci s ústupky poznal jaká je Amerika ve skutečnosti. A bohužel musím přiznat, že měl komanč v některých věcech pravdu, a já byl v té době hluchý a slepý a provolával slávu Americe.
  • Otázka:
    Co by dělali komunisti po 3.světové válce?

    Odpověd´:
    Rozpadli by se na radioaktivní prach a škodili by dál.
  • Poslední dobou znatelně přibývá demonstrací nespokojených obyvatel ČR přímo pod nosem rozmařilé vrchnosti v Praze a to vrchnost určitě znepokojuje. Nadlidi u politických koryt začínají mít z lidí opravdu strach, proto utahují lidem šrouby.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit