Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na to obrázku to vypadá jako Putler když se vzteká, že mu nechtěj dát Ukrajinu. *2* *2* *2*
  • Mnóó, tak to vypadá že něco je špatně, že něco šmajdá. bud metoda rozluštění DNA, nebo ksopu bšpatní vědcové.-... BU´D KOZA NEBO MEDVĚD.... Neskutečný výsledek bádání.
  • To DNA je z Kozomrda Tečky *2* *2* *2* *2* *1* *1* *1*
  • Idiotský jakoby článek. Údajně koza nebo medvěd.Máme-li kus yetiho,DNA s naprostou jistotou určí zvíře. Jenže to by blbý novinář jakoby údajně neměl jakoby o čem psát jakoby.
  • Experti prohlašují, že yetti neexistuje, neboť zjistili, že většina jimi prozkoumaných vzorků nepochází z primátů, ale z jiných známých tvorů, a že zbývající vzorek pochází z velmi chlupatého člověka, pravděpodobně Evropana. Jenomže přitom zapomněli vzít v úvahu, že tzv. sněžný muž yetti může také být člověk .
  • Záhada stále pokračuje jen si to nechcete přiznat panáci v kravatách. Jaká je jistota
    že testované vzorky patří Yettimu? žádné. A tvrzení že Indiáni kteří znají přírodu jako
    vlastní botky si spletou Primáta s kozlem je směšná.
    A co lovci zvěře na Aljašce? doufám že nikdo nevěří tomu že nerozeznají primáta od medvěda.

    Vědci neradi záhadné věci uznávají protože narušují náš zavedený (NE) pořádek a mnoho
    tzv. poznatků které se učí na školách by skončilo v odpadkovém koši.
    Vědci chtějí opět zesměšnit záhadu ale zešměšnují jen svoji obec - kozel chodí po dvou a má na vejšku přes 2 metry? kdo tomu věří at do cvokárny běží.
    • Tondo, velice výstižné, naprosto souhlasím. To platí odjakživa: kameny s nebe padat nemohou, protože tam žádné nejsou, letadla těžší vzduchu nebudou nikdy létat...
  • to Tečka ze z Plzně *1*
    • Ano,máš pravdu kozí gen se vyskytuje v naší rodně,jelikož můj vzdálený prastrýc byl přímým potomkem Jana Sladkého, též zvaný KOZINA z dynasije Psohlavců.Vzhledem k tomu že Plzeň je známá těmito geny v celé Evropě.Experti nic světoborného neobjevili.Mohli přijít rovnou za mnou a já bych jim to vysvětlil zadarmo *1*
    • Něco podobného jsem chtěl napsat já a to, že mu tu kozu ukradli. Ale to vaše je lepší.
  • DNA komunistů prý pochází buď z vepře domácího nebo osla. *1*
    • Ne to pocházi z katolickejch kněží
      • Myslíš, že muslimští proroci by byli lepší? Nebo snad pralesní čarodějové?
        Ono je třeba o křesťanství něco vědět a teprve pak psát. Jinak člověk vypadá jako hlupák.
        • proč maji spolu tolik společné...vraždit neviné,zabavovat majetky.....atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit