Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Trump se prostě Kima bojí!
  • Podlý zloději nicku, nevím kdo se koho bojí. Spíš má problémy Kim, protože se mu propadla do země střelnice a nemůže pokračovat v testování atomových zbraní.
 • Trampovi jsem fandil při volbách. Teď vidím, co je to za zmetka. Severní a Jižní Korea jdou stále svou vlastní cestou nalezení vzájemného soužití. Trump se zase zbláznil a zrušil schůzku. Myslel si, že bude na koni a že zase bude diktovat vše on. Nyní se ale Severní a Jižní Korea domlouvají na setkání 12.6. A tak aby Trump nezůstal náhodou pozadu, připravuje tým, který se má vydat do Singapuru, aby byli připraveni na setkání s Korejci. Je vidět víc a víc, jak kličkují ve víru událostí a je vidět, co je Amerika zač. Budou svět krmit vylhanými skutečnostmi a když je v tomto případě jasné, oč Amíkům jde, naše ČT to přechází mlčením. USA by vše diktovali a dělali si po světě cokoliv. Proč už konečně nevyhlásí někdo sankce proti nim, a to pořádné sankce.
  • tak lepší, mudrlante.Malý šikmooký tlouštík si to musí všechno zasloužit. Dlouhé roky vyhrožoval prďola světu. Jen tak. A nebýt prostých lidí okolo něj, dávno by prrděl do hlíny. A ještě by to měl na videu.
   • Zajímavé, že ten Kim je také skrček a proto zjevně trpí napoleonským komplexem a touhou ovládat jiné.
    • Jako Havel?
 • Všeobecně-nenávistná a také lživá propaganda té,či druhé strany je škodlivá a poškozuje vztahy jeden k druhému.Co se děje mezi Severní Koreí a USA ?Děje se to,že důvěra mezi nimi není a sbližování je proto velmi těžké.Nedivím se ani SK,nedivím se ani USA.Ale jednostranné odzbrojení,byť jaderného,se nedočkáme- ani náhodou.A hrození USA,že srovnají SK svými dokonalejšími nukleárními zbraněmi,úspěch mít nebude.Je tu jedinečná možnost,že se svět smíří s dalším atomovým strašákem ,do něhož již,žel ,nakročita i Sev.Korea.Obava SK a jejího prez.Kim Čong Una,že po odzbrojení této země bude následovat scénář Iráku,či Líbye,je opodstatněná.V USA se dost často stává,že se změnou prezidenta se smlouvy předešlé anulují.Proto ta obava p.Kim čong Una.Přesto se dá věřit tomu,že se oba prezidenti sejdou a vymění si svá stanoviska.Byl by to onen prvopočátek- něco začít řešit.
 • Ty tlačítka nepustil s ruky ani jeden ani na sekundu ! Holt zákon silnějšího ale opět ,že žádný strom neroste do nebe ! Tady na Tiscali.cz to nezměníme .
 • "USA nemají stálé přátele či nepřátele, jen své zájmy". Henry Kissinger. Kim není id*ot aby se zbavil trumfu ve formě jaderných zbraní, které mu dávají jistotu, že světový četník si netroufne jej vojensky napadnout a pokropit humanitárními bombami. Důvěřovat zrovna USA se moc nevyplácí, o čemž by v mnoha zemích světa mohli vyprávět. Jinak celá historie USA je dlážděna barbarskými válkami proti slabším zemím, rabováním jejich přírodních zdrojů a genocidami celých národů.
 • Toto je dopis rozhořčeného Čecha. Proč žaluje Evropu a proč žaluje Francii ?
  Necháváme ho v plném znění.
  Již nyní text Víta Pokorného sdílelo více než 21 tisíc lidí. V čem je jeho síla ?
  Posuďte sami! Je suis France? Aneb mám si svou tvář na profilovce Facebooku zabalit do francouzské trikolóry ? Ne, kamarádi, neudělám to. A to nikoliv proto, že bych snad nesoucítil s dětmi, které při náhlém útoku v Paříži přišly o své rodiče, nebo s mrtvou studentkou, která už nikdy nedopíše svou téměř hotovou bakalářskou práci. Předčasně a nedobrovolně odešlo více než 130 lidí, další stovka je v kritickém stavu v nemocnici, další tři stovky jsou „jen“ obyčejně zranění. Je mi jich nesmírně líto, ale na pozadí jejich oběti napřahuji ukazovák, ukazuji a nekompromisně
  ŽALUJI : Politiky Evropské unie, špičkové představitele bohatých a humánních
  západních států: TO VY jste umožnili, aby americká politika a Vaše servilní nečinnost rozvrátily stávající fungující politické systémy v Sýrii, v Eritrei, v Iráku, Afghánistánu, v Libyi, v Súdánu, v Čadu a ve spoustě dalších států. TO VY jste zapříčinili konec obvyklého fungování těch krajin, vznik stovek nepřehledných kmenových bojůvek a stav, kdy v těch zemích neexistuje bezpečí a každý tam zápasí s každým. TO VY jste odpovědní za dodávky zbraní tu jedné, tu druhé bojující skupině, v podstatě každému, kdo zaplatí příslušný bakšiš do Vámi spravované státní kasy.
  TO VY stojíte za nekonečným proudem pologramotných černochů, který směřuje za svou lepší ekonomickou budoucností do Evropy. Mladí muži, kteří k nám z velké části přicházejí (třebaže fotografie v novinách jsou plné starostlivých maminek a plačících dětí bez teplého svetru), mají v kapsách tu stovky, tu dokonce tisíce eur či dolarů. Podle našich novin ale ti lidé pocházejí z nejchudších poměrů a utíkají před válkou ve své zemi. Tfuj, říkám a uplivávám si před novinářem, který to napíše. Jak d louho si my sl&iacut e;te, že budu věřit pohádkám, kdy se mi snažíte říct, že chudá a početná rodina prodala veškerý svůj majetek (předtím už poničený válkou a zkonfiskovaný islamisty) a poslala jednoho svého zástupce do Evropy? Jsem podstatně bohatší než „chudá africká rodina“ a nedám dohromady několik tisíc eur, když jedu na dovolenou. Prostě si to nemohu dovolit. A Vy mi budete donekonečna lhát, že ty peníze v jejich kapsách jsou JEJICH ?JAK TO, že neumíte ochránit vnější hranici Schengenského prostoru a tisíce hodin Vašich schůzek končí jen bezduchými prohlášeními, která nic, ale SKUTEČNĚ NIC neřeší ? JAK TO, že bohatá Evropa, disponující mimo jiné nejmodernější vojenskou aliancí NATO se superdokonalými zbraňovými systémy, neumí udělat pořádek na svých hranicích a dovolí, aby nám tu chodily statisíce neregistrovaných lidí bez dokladů nebo se smyšlenou identitou ? JAK TO, že dopustíte vznik celých zakázaných (eufemisticky nazývaných) „no go“ zón uprostřed našich evropských velkoměst, kam se Belgičan, Francouz nebo třeba Švéd bojí chodit, kde neplatí slovo policisty a kde snad, nedej bůh, už nyní vládne právo šaría ?
  JAK TO, že máte peníze na to, abyste živili, šatili, ubytovávali a školili třeba v jazyce statisíce přivandrovalců, abyste je přepravovali vlaky či dokonce letadly, abyste jim zabezpečovali zdravotní péči? Víte, co dělá náš bezdomovec, kterému exekutor kvůli dluhu 50 000 sebral střechu nad hlavou a odsoudil ho k doživotní existenci v šedé ekonomice?
  • Když je mu zima, zaleze k rourám dálkového topení někde u plotu teplárny, když má hlad, jde vybírat kontejnery, a když ho bolí břicho, prostě jen tiše trpí a léčí se snad ukradeným rumem. Žaluji, že o Františka Nováka či Pepu Ko udelku s e postarat neumíte, zatímco Mohamedu Al Ibn Azízovi v téže situaci zajistíte z našich společných peněz dům, lékaře, sociální péči, kapesné, mobilní telefon a právníka. Ku*va, proč? Nedivte se pak, že radikálové zneužijí tuhle Vaši pseudopohostinnost a ve jménu Alláha tu začnou střílet nebo vyhazovat do povětří tu metro, tu vlak, tu autobusy, nebo třeba fotbalové stadióny či koncertní sály. Jak dlouho ještě budete pobírat své královské platy a za zdmi svých paláců, chránění státem bodyguardů, donekonečna vydávat svá prohlášení, která jsou (a teď to napíšu fakt na plnou hubu) k hovnu ? Kdy konečně se postavíte za sv oje voli če, za nás Evropany, a kdy konečně začnete něco pořádného dělat ? Kolik ještě musí přijít útoků, kolik nevinných tatínků musí být zabito, kolik evropských maminek musí být znásilněno, abyste pochopili, že tohle všechno je jen a jen VAŠE chyba? A proto ne, já nejsem Francie a moje profilovka není zahalena trikolórou. Stojím proti Vám s odhalenou tváří, ukazuji na Vás a žaluji. A budu to dělat čím dál tím častěji a čím dál tím hlasitěji.
 • Trumpeta je prostě srab
  • na komunistu platí jedině klacek
   • ano čím větší trouba tím větší klacek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit