Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to málo věrohodná výmluva, že se scházel s Babišem proto, že mu mafie chtěla unést syna..... je to podobně trapné, jako s Čapím Hnízdem.. navíc Šlachta dělá i politické kauzy, kde dodnes není žádné odsouzení... táhne se to již tři roky a občas Ištván někoho obviní, ale bez žádného efektu... a vždy před volbami.... Politici nejsou žádní svatoušci, ale Babiš patří k těm gangsterům také... skoro bych řekla, že vede... dělá to elegantně.. zákon se trochu přihne.. dotace se trochu nastaví....
  • Pokud převáží občané nad ovcany tak pošlou Tuhé Chovance i se Sobotkou do "píp" *1* *2* *15*
  • to co u policie udělali Sobotka s Chovancem se projeví ve volbách.Už máme dost té byrokracie ČSSD
  • Stalin by mu natrhl chanďák *14*
  • To by nebyl Čapisrál, aby to tu nepochvistal... *15*
  • Vážně si hlupá Škoda i tady je tě škoda, mohl by jsi jít někam přednášet Tvá moudra. Nechceš nastoupit u nás na VŠ ? Hledáme uklízečku.
  • Dobře si to pamatuji, ale nějaké moudré hlavy to nezajímá, dobrá připomínka.
  • Guma je dobrá věc, hodí se naprosto ke všemu. Já se bavím, jak gumáci, bezmozci a jim podobní znají na všechno odpověď, každému řeknou jací jste a přitom Vás nikdo nezná. Tito moudří přitom nikomu nepomohou ani moudrou radou, protože si tou moudrou radou nepomohou samy sobě, protože žádnou moudrou radu nemají. Tito lidé zde pouze kárají, napomínají, urážejí a přitom si myslí, jak jsou moudří. Tupce čeká potupa to neznáš?
  • opět zaútočila. Socky nemající co na práci doma v posměchu a opovržení tady úspěšně prasí stránky svými výblitky. Venku na ulici to spolehlivě drží hubu.Protože jinak by jim kapalo permanentně z nosu.
  • Soudíš jiné podle sebe, viď?!
  • Babiš je amrdólec? Já mu říkám jinak. Putnoid!
  • Je otázka času, kdy ten agent skončí v kriminále. Boží mlýny melou sice pomalu, ale melou!
    Leda včas uteče do Putinstánu.
  • A amrdólská mafie má volný ruce!!!
  • Mám to tady pod kontrolou spolu se Sovětskou KGB!
  • Ale já budem mať problém, než zasa tam dosadím svojho koňa
  • A Estébáka Bureše nebude mít kdo krýt!
  • Tak se jim podařilo Šlachtu odstranit a může se vesele krást.
  • Jsem znepokojen, že to soudruzi KGB Bureš a Zeman neudrželi!
  • Vyhraje Top 09!
  • Byl to můj člověk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit