Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivannavratil386

    No, to by byla docela škoda. Stáčená vína mi totiž často příjdou mnohem lepší, než ta lahvová. Nicméně je pravda, že i mezi lahvovými se dá najít kvalitní víno. Jen člověk musí umět hledat... Ale i tak, doufejme, že nám vinotéky nezakážou. :-)

  • Do čeho vstoupí stát tak to zvoře. Pak si ty slivky budou pít páni poslanci sami!!
  • stát si to chce hodně zjednodušit. Nezvládá kontroly, tak radši zlikviduje malé podnikatele. To i za komanče se jezdilo pro kvalitní víno do sklípků včetně pijatik.
  • Vždy mě fascinují názory Inkognito.Proč se za svůj názor tito lidé stydí nebo bojí?? Asi proto,že jsou stupidní!!! Tak sem radši ani nepište.!!!!!
    • protože tady není svoboda slova. Kdo nemluví tak jak je potřeba, jako třeba novináři, tak jde od válu.
  • Koukám že s demokracií přišla debilita.
    Horší jak komáří.......Orwell možná nepsal o komunistech, ale o tomhle.Samej zákaz a příkaz. *7* *7*
    • Ty zákazy a příkazy se však týkají jen všelijakých debilit. Zajímavé, že třeba není příkaz na nadměrné užívání všelijakých eček nebo na to, že v potravinách musí být to, co tam patří. Třeba takový Babiš deklaruje maso, ale místo toho tam jsou separáty, na rovinu řečeno, pomletý odpad.
  • Já kupuji drahé luxusní vínečka takže mě se to netýká.

    Vždy mě fascinuje když proletáři kupují krabicové patoky za pár korun a drze
    tomu říkají víno. *2* *2*
    • Však podle toho vypadá proletářská diskuse! Komunisti pančovali a falšovali co se dalo, ale to bylo státní tajemství! - V Putka-landju snížili s¨cenu vodky! Prý kvůli pančování!
    • pussy *7*
      • Co jsem zase udělala že mě mínusujete?

        Nechcete snad tvrdit že patok v krabici za pár korun má právo na označení víno.
        • Neminusovala jsem. Tady však není řeč o patocích v krabicích, ale o stáčených vínech. A tím, že kupujete drahá vína se chlubit nemusíte. Já jsem naopak křupan. Jako dárky dostávám též drahá vina, nějak mi však nejedou. Rulandské šedé polosladké nebo Vavřinecké, to jsou ta vína, která mi chutnají. Musí být však z těch správných oblastí.
        • za lži co tu všude píšeš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit