Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chceme vládu odborníků, žádné profláklé politiky!!...
  • Jak vidíte milí ODSáci a TOPáci, nemáte patent na rozum, nejste neporazitelní, nejmocnější a dovedete ječet i brečet, namísto arogance, podvodů a lhaní na které jsme od vás byli zvyklí. Jen si užívejte české země, na kterou vás konečně z výšin sesadil prezident Zeman. A pár pohlavků ještě dostanete, mám dojem že pan Zeman se výborně baví. *1*
  • Kdyby tu ti naši "páni" nepředváděli to co předvádějí v tom, že neslušnost, drzost, špína.. předbíhá pak celou takto vzniklou žumpu,.. tak se nemusel dělat "převrat" a bylo by vše v naprostém pořádku, ale bohužel není....
  • Prý se zlobí kalousek i němcová: němcová asi právem, byla by to oběť dámy. Od kalouska je to divadýlko. Jako jediný vládní politik - díky své inteligenci - bude nejspíš i u dalšího rozdávání karet. Trochu zaspal, mohl nečase shodit sám. Ale to je holt ten lidský mamon - ještě z něj nevydyndal všechno.
    • Kalousek, no nejsem si tím tak jistý. Aby po rozpuštění sněmovny neklaply klepeta a nejenom na jeho rukou. Zeman je genius.
  • O jaké většině v parlamentu pořád vykřikuje ta zlodějská banda. Skutečnost je následující více jak 80% obyvatel nedůvěřuje zejména této vládě a pokud poslanci naplní poslanecký slib, že budou hlasovat ve prospěch všeho lidu, tak kde je ta většina v parlamentu. Nebo zase politikaření, uplácení, podplácení a podvody, kdy politické strany porušují ústavu a nutí poslance, aby hlasovali podle jejich not.
    Němcová jako kandidát na premiérku skutečná legrace, vždyť celou dobu u všeho byla, dokonce jako šéfka parlamentu hlasovala také v rozporu s přáním všeho lidu ve prospěch ODS, tzn. vědomě porušovala ústavu. A jako šéfka PS zneužívala služební vozidlo, kdy toto vozidlo i s kartou na PHM využíval její syn, to je v pořádku, paní čistá není tak čistá jak se tváří.
    Tahle sebranka musí za každou cenu odejít.
  • Již jsem si myslel,že se pravé demokracie nedožiju a bude to již zítra v 15.A zločinci můžou tak prskat akorát na hubu,že Němcová s Kalouskem.Ty chytřejší raději drží hubu a není o nich slyšet ,akorat duté hlavy duní.I Šlafenberga přešlo žvatlání.
  • Tak se mi libi,Nemcova nechape ,Kalousek -Dluhopis nemuze ovladat Premiera; Topka9 mele z posledniho.
  • Jsem jen velký pšouk. *8*
  • jenže ono mu patří
  • Konečně jim dává někdo přes kulíky, potřebujou to jaku sůl. Uš se těším na předčasné volby, určitě volim levici, tedy ČSSD a věřím že vyhraje. Pravice musí po 23 letech jít tak akorát do krimu.
    • to bude stát teprve v šípku, chce to nějakou novou krev, ne opět střídání stráží, pamatujte, pokud socani vyhrají to bude výmluv akorát na předchozí vládu, ale skutek utek (stejně jako s DPH..)
      • No já neříkám že né,ale koho a jakou novou krev, navrhni koho zvolit nového.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit