Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmm - ctecky...

    A pak EET...

  • Bacha na RUPL. 

    Ruský hospodářský zázrak způsobil, že pro rohlík se tam bude jezdit s dvoukolákem plně naloženým sto-rublovkami.

  • Blbej kdo dává, blbější kdo nebere😉

  • Pouliční umělci by u mne měli smůlu. Všechny platební karty jsem už před 3 lety zrušila a povinnost dávat milodary nemám. A i kdybych náhodou kartu měla, určitě bych nepovolila strhávání peněz čtečkou, protože mi tento způsob platby připadá nebezpečný.

  • mun.go

    Nový elektronický průkaz totožnosti (eObčanka) obsahuje čip, který umožňuje občanům bezpečně se identifikovat a komunikovat s úřady online.

    Občanský průkaz s čipem od 1.7.2018

    • mun.go

      Ale čtečku vám nedají - musíte si ji pořídit sami.

  • Klobouky mají své kouzlo, čtečky signalizují příchod nové a hlavně horší doby. Civilizace Spojeného království se propadá a bude čelit nebývalým výzvám, které existenčně budou ohrožovat UK. Čtečky jasně ukazují, že staré zlaté časy jsou pryč.
  • henrys

    Takže žebrákům se dnes politicky korektně říká "pouliční umělci"! :-) Ostatně to, že mají čtečky karet, naznačuje, že jim to hezky nese: Kdo z Vás už si pořídil domů čtečku karet, třeba na příjem důchodu? :-D Celý západ míří do sr..ek a měli by jsme se od nich co nejrychleji distancovat! Nic proti Evropě, ale proč nemůže být Evropská konfederace (jako např. EHS), proč Unie (svaz)?!!! Tudy vede jen cesta do pekel a novináři jsou Ti největší zaprodanci pekla (chcete-li Ďábla): Já nechci být svázán (spoután), to už tu bylo a kdo to zažil ví, že nic dobrého to nepřineslo. :-(  Hezkou neděli a nikým nespoutaný rozum. ;-)

    • Důchod si nechávám doručovat poštou. Paní listonošce nechám pár korun na kafe a já se až divím, kolik peněz ušetřím, i když si neodpírám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit