Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby kolem V. Havla probíhaly věci normálně,nemuselo by docházet k popisovaným
    excesům. V každym režimu se vždycky najdou snaživí ido*ti,kteří původní zaměry věci vždycky pos*rou. Rozhodně není účelné patlat se v tom,jaký V.Havel byl nebo nebyl.
    • Ale je to účelné, internet čte spousta mladých lidí a vytváří si názor. Tiscali můžeme děkovat, že díky možné anonymitě a většinově nemazání příspěvků se může prakticky objektivně na utvoření názoru podílet. THX *16*
      • Tak trochu mimo zonu,jinak vznešená proklamace.
  • Havlisti dnes prý vyrazili do ulic v kraťasech *1*
    • Ale né:-)))

      Proč není - 15 alespoň by byl důvod je zavřít do blázince *1*
  • Rudokožci se mohou vzteknout, že celý svět vzpomíná na Havla a ne na Uljanova.
    • Vzpomínám si na 1 květen, jak jsi tu pod nickem Komunistui jsou zločinci!!! vyskakoval zmrde *16*
  • Tak by mě zajímalo za koho se převtělil Jaroslav Klas, zase jedna reinkarnace, a pak nevěřte v nadpřirozeno.
  • Havla nikdo nemá rád, dokonce i Žiga tečka tady někde psal že je to kult osobnosti.
  • Jo jo, komouš a kultůra - to nejde dohromady.
  • Ten uplně první krok udělal Gorbačov,utnul nadvládu a potom to jelo.
  • Voni jsou hlava pane Voslizlý. A jak na to přišli, že chrlchla chybí všem? Já neznám nikoho, komu by chrchla chyběl.
    • Už to jméno *1* jsem si vpoměl na noky z Pelíšků "jsou na povrchu oslizlé"
  • Jedinej Karel Kril mu řek pravdu do očí a pak mu s toho všeho puklo srdce.
    • A to byl kdo, ten Kril? Myslíte Karla Kryla?
      • Ty už raději mlč a nedělej ostudu voé / pro el.technik
    • Op: "Kryl" sakra
  • Viděl jsem tu plastiku ze svíček. Nic lepšího nemohli vytvořit než ten hajzl. Každému jen to co mu náleží....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit