Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlásí se ke kořenům OF a jeho podvodníci měli hlavní heslo:"Víme, chceme, dokážeme!"Dnes už je každému jasné, že věděli lejno, chtěli všechno a dokázali totálně rozkrást a vytunelovat tuto kdysi tak bohatou republiku!
  • Pánové a dámy, soudruzi a soudružky ať žije a vzkvétá strana všech zlodějů, tunelářů a lhářů,ODS!
  • Snad jen na doplnění.Za ten návrat ke kořenům bude zodpovídat "věčný" poslanec Benda a férovost celkového návratu bude řídit jistý "Íčko".Pan Kubera už slíbil, že vypustí ze své sváteční kravaty všechna prasátka, aby posílila členskou základnu ODS a dala tak příklad ostatním!
  • Především je třeba zlepšit životní podmínky pro "normální, slušné a pracovité lidi". A ti jsou, jak je obecně známo, všichni v ODS!
  • blablabla... předvolební blablabla a dělat nepudou a nepudou a dělat z nás pitomce stále budou a budou... běřte do h a j z l u a spláchněte se.
  • Tohle už jsem někdy slyšel, ovšem po volbách byla realita vždy jiná. Jako živnostník jsem zažil mnoho vlád, pomoc živnostníkům nikoliv! To jsou jen kecy před volbama. Kdo máte dobré zaměstnání, neopouštějte ho abyste začali podnikat! To by byla největší chyba Vašeho života.
  • ODS není pravicová strana. Je to strana převlečených komunistů, která se nedokázala zbavit takových gaunerů jako je vlastizrádce a agent KGB Klaus-Kikina Pružinskij, StBák Langer, hokynářka Nagyová a další. Pro slušného soudného člověka je nevolitelná.
  • ODS jsem vždy posílal na smetiště dějin. Také tam brzo skončí, jako US, ODA a další.
    Sláva KSČM !!!! To je jediná správná volba.
  • Změna ve straně zlodějů a lhářů ?? Těžko, Anežko. Lhát v tak těsném odstupu se nevyplácí. ČSSD sice taky lže, ale v tom, že jde podnikatelům po krku, nedělá žádné tajnosti. Viz parazit na min. průmyslu.
  • Komunisti v modrém hábitu už skončili. Ještě nutno zlikvidovat ty červené a oranžové!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit