Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Při technické závadě letadlo klesáním zrychluje nikoli spomaluje.
    Žádné dopravní letadlo nespomalí pod pádovou rychlost což je rozhodně více než 130km/hod naměřených před strátou z radaru.
    Žádná list papíru z výšky 1,5m nedoplachtí 40m daleko stejně jako se s 1500m nemohou trosky letadla rozlítnout na plochu 40km2
    Že se to tedy rozlítlo vysoko ve vzduchu je jistota. Že se to nerozlítlo samo od sebe rovněž. Že je na rozmetání letadla potřeba nemálo energie taky nikdo nespochybňuje.
    Tak že zůstává ve hře : Výbuch motoru. Výbuch paliva. Výbuch bomby. Také náhlé roztržení přetlakové části trupu ovšem v deseti tisících by v tomto případě nehořelo.
    Výbuch motoru - trupová sekce a křídlo by byly zasaženy. Patrně rozšmelcovány lopatkami turbín. _ Výbuch paliva - měli jen půl nádrží. V Egyptě netankovali a muselo by dojít kombinaci z velkým skratem elektryckého zařízení._ Výbuch bomby. Nad poloprázdnou nádrží nemusí být nijak výrazně veliká. Jen že to by piloti asi nastihli hlásit poruchu..... Vidím to na kombinaci nekolika faktorů a následek ruského ,,pořádku"
  • Jasné a to pomiňme že tě včera přebalili o půl hodiny později než obvykle. Sabotéři teroristyčtí. *1* *1* *1* O žluklém másle v lednici nemluvě. *1* *1* *1* Prostě je to hrůza co si to USA dovoluje. *1* *1* *1*
  • zlej trolle, i z nového mercedesu uděláš vrak pokud ho místo autorizovaného servisu opravuješ motykou a kusem drátu, ale pokud tvé jediné vozidlo byl trakař který si ukradl sousedu kulakovi tak se nesmíš divit že víš prd *3*
  • prašivá CIA
  • Takže z toho vyplývá, že jsi typický východostepní jedinec *15* Tak pozdravuj tam u vás v Mongolsku *3*
  • Krásná ukázka konspirační teorie made in USA.
    https://www.youtube.com/watch?v=dIdJuAtGU54&index=2&list=RDhZrEIvUnm-o
  • je smutné ,že nevinní lidé jsou vystaveni takovému nebezpečí a těmto skutkům...podle určitých indícíí skutečně pád letadla způsobil jiný důvod, než technická závada letadla
  • Jeden náš profesor českého jazyka v žertu, kdy dával známku 4- až 5, říkával : "každý je svého štěstí strojvůdcem". Dnes se to překládá jako : "Vykleštěný býk zůstane vykleštěným býkem, i když vystuduje Univerzitu v Horní-Dolní" a platí to evidentně pro V.I.L. Pozn.: označení nějakého strojvůdce za blba, by mohlo obchodně poškodit nějakého soukromého dopravxce a snížit jeho jím očekávaný zisk a na odškodné se pak v Čechistánu musí složit všichniobčané, proto jsem použil termín - vykleštěný býk.
  • "Já", jako nositel pravdy, nemůže za to, že lže. On totiž neví, on ještě nedostal nové instrukc ei od strýčka Zez SSSA-USA a tak blábolí v generální linii - RuSKÉ = ŠPATNÉ (zlé,nehumánní, nesvobodné, zaostalé, et.c.). V tomto případě ruské byly jen peníze, které byly za celoevropský výrobek AIRBUS 321 zaplaceny Airbus, posádka a cestující. Vychodostepní uvažování znamená mimo jiné, že koupí jen to nejlepší co je na trhu, bez ideologických ovlivnění (pokud sankce, tak jen jako protisankce!), protože na to, na rozdíl od zadluženého Západu, mají!!! TI, co východostepně myslí.
  • To je trest boží za KL......... *16* *16*
  • Airbus je vyráběn ve státech EU - V.Británii, Německu, Francii, atd. Ty vrakatůry jsou výhradním produktem vyspělých západních technologií, ty tupá játrovko!!!
  • přééésně, vivat Lenin
  • Asi takhle...
    http://www.wmmagazin.cz/view.php?nazevclanku=deset-nejdulezitejsich-zpusobu-manipulace-s-verejnosti&cisloclanku=2015090001
  • Burlak a Já a Já jsou řádnými členy.
  • V Prágl-kavclu na vývěsce se našly lana pro burlaka. A´t nepíše blbosti a ihned si je vyzvedne.
  • Zase jsi zapoměl na lana a tak píšeš bludy.
  • víš kulový srágoro :)))
  • Já a Já zelený návštěvníku z oblasti "51". Asi jsi vypadl z Marťanské kabinky přímo hlavou na šutrák. Před totální destrukcí tě zachránila Asi tykadélka.
  • Jen vyniká EUUSAcká nádherná tupost. Snad by sis měl změnit přezdívku na "Joseph Nowak". Nelogika a sprosťáctví čiší z tvého příspěvku.
  • ruské zanedbané letadlo to nezvládlo a ve vzduchu se rozpadlo, tak si vymyslíme sestřelení..jj, myšlení, hodné Rusa:(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit