Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To dítě bude mít jednou jistě "radost" z toho, co mu jeho skupina "rodičů" už nyní nachystali za budoucnost a všechny další problémy..i s tím, že jako dospělý člověk bude muset jednou patrně mimo i jiné věci..řešit za "své rodiče", celý ten gruppenprojekt i co se týká např.skutečného rodičovství, dědických nároků, notářských problémů, výživného, možných zdravotních problémů atd.. s tím, že nikdy nebude mít ani úplnou jistotu, koho a čí je vlastně průmyslově genetický produkt..Mít dítě a to doslova i za každou cenu., není vždy dobrá a odpovědná volba..
  • Odpovědné je, když dítě zplodí pouze zdraví rodiče. Ještě bych chápal, že pokud je muž neplodný, nechá se žena obskočit nějakým přítelem. Pokud je neplodná žena, je to horší. Jistě by muž mohl obskočit svou přítelkyni, ale že ta by se potom vzdala svého vlastního dítěte, to se dá těžko pochopit. Jedině by snad přicházela v úvahu adopce nějakého dítěte bez rodičů.
    Ale takové genetické experimenty jak je popsáno v článku jsou spíš zvráceností. Může to vést ke vzniku různých zrůd, jak se popisují např. v antických bájích. Představa, že se někdo doví, že byl vlastně počat pitváním zárodků v laboratoři je docela děsivá.
  • takže medicína pomůže rozmožit se genetickému zmetku to je teda výhra....
    • Přesně tak. Ty úžasné "dědičné" vlastnosti byly totiž nějak "získány", což v článku není nijak vysvětleno... Popátrejte a budete mít jasno hned.. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit