Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na silnici směrem na východ, stopoval Soustruh a Frézka. Zastavil jim bílý kamion a řidič se ptal: "Kudá vy iďótě?". Soustruh odpověděl: "Ja idů v Stalingrád", a Frézka řekla: "Ja idů v Leningrád". Řidič pokýval hlavou a povídá: "Charašó maládci, daváj v Rasíju!"
    Po cestě mu vyprávěli, že jim Porošenko zabil všechno příbuzné nářadí, a že mu za to už nevyrobí ani jeden kulomet....
  • Potomci mongolsko-chazarských kočovníků provedli tradiční loupežný nájezd na Ukrajinu.
  • a na to jim mrrrdaaam jsou to všechno cuurramedaaani mrrrdaaaam na ne do piiiici!!!!!!
  • Ten Tečka, alias Klas Jaroslav a jiné nicky, mě serre,doufám, že mu v tom gay klubu v plzni narvou anus *1*
  • přiznávám, jsem Tečka, mám ho malého a bydlím v Plzni, jsem ubožák a komunistické prasse, miluji Semelovou a mám rád rusáky, stačí?
    • táta byl politrukem u lidové armády,nadřel se za celý život ažaž
  • Komunisti a ostatní slabomyslní, se vám divím, proč tady naříkáte na svobodu a demokracii a vzdycháte po komunistickém otroctví. Proč se neodstěhujete na východ, kde se Putler snaží znovu vzkřísit ruskou komunistickou říši zla, tam by vám jistě bylo dobře.
    • ty ses musel mít hodně špatně ty otroku a nebo ses narodil za havloida a ten ti rozesral
      mozek na srač-u / ta tvoje americká demokracie to je jako ohlodaná kost hozená normálním
      lidem aby si na ni vylámali zuby *16* *16*
    • Komunista musi nejdriv vrazdit,krast,devastovat.A vzhledem k tomu,ze ona rise zla je totalne znicena,tak tam zadneho komunistu nelze dostat. *10*
      • hloupoučké havloidní mládí až bude válka vyvolaná vašimi idoly tak jim určitě poděkujete
        blbečci
  • Tady je vidět,jaké lži se v rámmci demokracie povolují, vy mi něco povídejte o komunistech.to proto se strhla nějaká sametová revoluce?aby se rozkradl stát?,to proto jste vy havloidi vyvolaii
    tuto zlodějnu,aby jste nás zatáhli do války jenom aby se nedostali komunisti zpátky k moci,?minule na internetu vondra říkal,že nechápe čechy ,my také nechápeme vondru,že si vydobyl majetek na úkor národa-čechů.
    • Charta'77 se skladala z 80ti% clenu ''byvale'' KSC.
      Jinak Pruzinskeho vytahli prave tito v uvozovkach lide.A pomahace teroristickemu GheGuevarovi s.Komarka tez.
  • Na Amíka platí velký klacek a hnát za moře do Bronxu a Detroitu, tam je jejich domov, v Evropě nemají co dělat!!
  • Po revoluci bude třeba všem pravicovým prolhancům,kteří pořád oblbují národ,aby nás zatahovali do válčení po boku nejzločinější země světa,tedy USA,na katovské mučírně roztrhávat jejich prolhané huby od ucha k uchu.
    • Kdo to jsou ti pravicaci?Jmenovite prosim,jestli se cirou nahodou nejedna o cleny a sympatizanty s byvalou KSC.
      • ku.va, Tečko přiblblej!
        • Ty zjeb ty Mistino slovenskej.
  • "Psi štěkají, bílá karavana jede dál!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit