Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...ani hodnoty nejsou neměnné. *1* *1* *1*
  • tak se odstěhujte z Bruntálska, ne? Beztak je to pěkná pr.el... *2* Vzpamatujte se, máte kolem sebe celý širý svět!!! Lidé, kteří jsou úspěšní, většinou nezůstávají smrdět celý život v rodné vesnici... A pokud CHCETE zasmrádnout v rodné obci, no tak si zas nesmíte stěžovat... taky bych byl jinde, kdybych nebyl býval blbec, naučil se pořádně anglicky a odjel do Utahu, když ta možnost byla... jenže jsem byl bobkař, zůstal jsem v Praze a tak jsem, tak kde jsem - v pr....! Ale nefňukám, že za to může kdesi a cosi - můžu si za to sám! *1*
  • tak ona především byla pitomost přelétávat zónu válečného konfliktu - samozřejmě z prachobyčejné židoviny, protože dopravce "chtěl ušetřit" (náklady na palivo a letový čas).. část serióznějších dopravců své trasy odklonila hned, ostatní si až po tom prů..ru uvědomili, že to fakt není šetření na dobrém místě... tak ono to utichlo, protože už se s jistotou ví, že příčinou zřícení BYL BUK a že byl ruský (bylo identifikováno několik set úlomků hlavice, mj i v tělech posádky; nedávno jsem někde sledoval závěry vyšetřovací komise ICAO), takže co dál? Těžko budou inspektoři ICAO soudit morální zavinění... *1*
  • josef.servit.9
    ODA tuneláři v Komerční bance? Nevěřím, určitě to nebylo schválně!
  • bezregistrace
    co meleš trůbo ....
  • S úsměvem jde hned všechno líp!

    Což mi připomnělo LP Vodňanského a Skoumala...S úsměvem...
    A také dílo ...ani smrt nebere.
  • Dobrá místa jsou jen pro příbuzné a velmi pohledné děvy. (Vzdělání nerozhoduje).
  • víme sajmon, že ne
  • nazdárek Tečko, sluší to to, celej sajmon *15*
  • víme sajmom, prostor
  • bezregistrace
    .......

    1995......in sportovní klub
    2012......in politická strana
    2020 .....in ?????? soukromá armáda?
  • se proflákneš, teplouši Sajmone
  • víme sajmon, zákoknem
  • to druhé by v civilizovaném Německu existovat nemohlo. To jenom u nás můžeme mít KSČ(M) v parlamentu a dokonce v rozporu se zákonem
  • víme sajmon, léjna
  • víme sajmon, nejdiskreditovanější
  • ksčm je ale to druhé je blbost
  • Dvakrát šlápnout do stejného léjna ,to už snad by bylo moc.
  • nejdiskreditovanější je KSČ(M)-NSDAP(M)
  • Víme Sajmon, smradlavý Rusáci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit