Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To já hračky pro moji dcerku nakupuji v drtivé většině z https://hrackyzadobrekacky.cz/ a jsem s nimi naprosto spokojený. Panenky mají totiž moc krásné a nevíc za super cenu, což jako rodič s omezeným rozpočtem jistě oceníte.

  • Každý kdo kupuje dětem panenky "menšin" je ydiot a poškozuje svoje děcka. Je na mnoha a mnoha případech z Usa prokázano že děti kterým byl systematickou propagandou vnucen kladný vztah k menšinám na to později v životě šeredně doplatili. http://www.amren.com/news/2016/01/white-girls-get-black-dolls-for-christmas/
  • Barbinu stejně musel vymyslet nějakej pedofil,s klasickou panenkou na hraní nemá nic společného..no hlavně když se to pomocí reklamy dětem nacpe a vynáší to:-((((((((((
    • Rybano nežárlíš trochu ??? jaké máš ty proporce ?? počítám že máš postavu jak ruská matrjožka že ?? *15*
    • mě se ty staré líbili, užil jsme si s nimi za mlada mnoho hezkých lechtivých chvilek *14*
      • já jí občas naštěkám do boudy i teď *15*
        • však jsi čtverák ne ?? *1*
          • Čur@´k??? To jóóó, to je!!!
            Chichichi PCHE !!!
            YEAH !!!
          • YES !! YEAH !!! *3*
            • 22 klikajících idiotů, kteří totálně postrádají smysl pro humor.... *1*
  • Realita nade vše, to ani děti nemohou mít nějaké sny? Budou pro ně vyrábět reálné panenky - potící se tlustoprdky?
    • počkej, bude hůř: přijdeš domů po vejplatě a budeš dělat stojku před Barbínou svojí dcery... *1*
  • I kocour Mikeš byl mourovatý a do pytle ho chytili bílí nesnášenliví náckové.
  • hlavně bárbí dostane burku,korán a kobereček
  • Ženy přestávají být ženami a stávají se z nich pouhé samice. A cílem každé samičky je přilákat samečka, aby ji oplodnil. To je přírodní zákon. A tak ženské nosí tenké těsné kalhoty jako plavky, vypasované tak, aby byl vidět každý záhyb. A pak se diví, když přilákají nějakého samečka a ten se snaží je oplodnit. U samic a tedy u žen je mnohem více než u samců zdůrazněn zdůrazně "stádní efekt": jedna něco udělá, aby se odlišila od jiných a snadněji lákala samečky, A ostatní to hned odkoukají a začnou to dělat také. Slimáci dobře vědí proč ženu považují za pouhou věc, o níž rozhoduje její vlastník muž a nikomu ji nepůjčí.
  • svět se řítí do záhuby
    • přesně tak, napřed negr presidentem spojených států a teď černý Barbíny. Ať si afričani vybudujou vlastní firmu na výrobu panenek a pak ať se s nima prosazují na trhu - ale to ne, černé huby chtějí všechno zadarmo, protože je to jejich "právo", jinak by to byl "rasízmus". A teď mi, admine, zas koukej dát 24hodin BAN!!!
      • z čeho by to ty černé tlamy dělaly?z kokosových ořechů?
        • Z těch surovin,které plundruje v Africe celý tzv.vyspělý svět !!!
          • ale oni to neumí,a západní svět to ví,hlavně neříkej ,že i já a že si mám za to vzít nějakého černouška domů,tak jak to říkal pomatený kohout
            https://www.youtube.com/watch?v=ICF36xjK5HM

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit