Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vůči koronaviru musíme zaujmout nekompromisní a rozhodný postoj, stejný jako například v případě ptačí chřipky, nemoci šílených krav nebo prasečího moru. Bude-li u někoho zjištěn koronavirus, je nutno okamžitě uzavřít celou oblast v okruhu aspoň deseti kilometrů a dotyčné humánně utratit v atmosféře oxidu uhličitého. A nebude-li zbytí, nesmíme váhat ani nad možností plošného jaderného úderu. Jsem si jist že teplotu atomového výbuchu virus nemůže přežít a tak dojde k dokonalé sterilizaci.......je to přece v zájmu přežití lidstva.....😉

    • v případě jadrné války lze Zemi považovat za jeden koronavirus který sám sebe dezinfikuje

  • Já nevím jak vy ostatní, ale já mám největší problém s mafiánskými/estébáckými strukturami a s prvkem feministického parazita.

    • Gorobilypes

      No tak se vrať ze Slovenska domů 🤣🤣

      • jestli ten Babiš taky není feminista

        • Gorobilypes

          Ty taky

  • Díky za tento článek. Přesně toto jsem si potřeboval přečíst právě dnes...

  • Možný konec lidské civilizace nebude znamenat konec světa. Zeměkoule se bude nadále otáčet kolem své osy a dál bude obíhat kolem Slunce atd. Lidé jsou příliš zahleděni do sebe, ale pravdou zůstává, že lidstvo pod údery koronavirových mikrobanditů nevymře. Tolik ke strachu z koronaviru. Strach mívá silné kontury iracionality, ale pro existenci lidstva je životně důležitý. 

    • bych to nezlehčoval strach je jedním ze strůjců evoluce a je vlastní uplně všem tvorům

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit