Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je správný hajzl židovský....bleee
  • Zajímavý článek o kurupci v občanském spojení, doporučuji přečíst !
    http://skutecnosti.cz/politickym-nezajmem-podporujeme-korupci/
  • Věci veřejné nekecají a dělají. Ve sněmovně jsou jednou z nejaktivnějších stran, ostatní akorát tak dávají vyjádření médiím. Například rozšíření kontrolní pravomoci Nejvyššího kontrolního úřadu, což zaťápl levicový Senát, ale véčka, protože rozšíření pravomocí NKÚ považují za klíčový nástroj boje proti korupci, podaly obě příslušné novely znovu, a to včetně možnosti kontrolovat ČEZ. A to je hodně důležité, protože teď o ČEZu vylézají na povrch hodně korupční věci. A to jehlavně věc Klasnové, manželky Víta Bárty, která se za to bere.
    • Dělat měli od začátku, teď se díky tomu co stihli odhlasovat za špínu, co provedl bachař z vinařic ocitli na samém chvostu politického spektra. Je to banda šmejdů a bárta největší *16*
  • Tak už to mám za sebou, dělali mě to v anestezii, byla to brnkačka.

    Lobotomie (z řečtiny lobos (mozkový lalok) tome (řez))[1] je operativní neurochirurgický zákrok, při kterém jsou přerušena nervová vlákna spojující mozkový lalok s ostatními částmi mozku. Užívala se v psychochirurgii k léčení některých závažných duševních poruch (zejména se prováděla v oblasti frontálního laloku). Později byla invazivní léčba nahrazena psychofarmatiky.
    • To je dobře kryple, ale zlodějinu ti z tvé duté palice nevyoperovali
  • Přečtěte si k tomu diskuzi na Parlamentních listech. Poučné, nenechte si ujít.
    • Ano ano, díky za podmět *3*
  • České národní divadlo.
    • Ale sakra drahé divadlo. Ročně 3 bil korun
  • ...no to je ale v ů l a takových blbů máme v trojkoaliční sněmovně plno. *10* Je smutné, že takoví blbci mají zelenou a velí nám.
  • Jsem zvědav, jak bude zpívat u lidového tribunálu kr*tén
  • Jsem nevěděl, že dementní = kontroverzní
  • Korte ? Již od pohledu je jasné, že mu pán bůh moc rozumu nenadělil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit