Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pračuňáku sedlácká, nech se vycpat kornoute...ha...ha...ha...a dej pozor ať tě neklepne mongole....

  • Kundihrach15, je to od tebe krásné, to tvoje ha...ha...ha. Vrať se do školy a tam tě paní učitelka naučí i jiná slova. Pak už můžeš absolvovat kurz negramotného mistra. A potom už můžeš dělat funkci jako nějaký Milouš Jakešů.

  • este ze sesi se poblil v kopelne 5,T sejo ?/

  • Tak hlavně nepředbíhej, jak ty to umíš... 😂

  • KIMCID

    celá ty

  • 🛴

  • Představ si, že jsem dokonce JAWU 250 vlastnil a hlavně jsem s ní hodně km najezdil. To vy jste na vsi měli jen kravský povoz.

  • Ty jsi takový chytrý pračuňáku sedlácký, co ty všechno dovedeš. Jawu 250 umíš našlápnout?

  • Inu JAWA 250 startuje na první našlápnutí, a o to mi šlo. Kreténci se chytili.

  • Pepoušek vymrkanec je ve frontě na krematorium, taky skoro na řadě.

  • To i tobě se blíží konec kamildo. Taky čekáš ve frontě u krematoria a jsi už skoro na řadě.

  • Pepoušku, ty jsi ale pablb...ha...ha...a vymrkanec...ha...ha....

  • KIMCID

    Ty jako kovaný bolševik z komunistický rodiny to musíš vědět

  • KIMCID

    Přej a bude ti přáno

  • KIMCID

    Nech si zdát nulo

  • KIMCID

    Hnojař sedlák boty od ho.na a v hlavě nás.ano

  • KIMCID

    A teď česky ty mongole

  • Zeman neplánoval únos Koudelky, ale Karkulky a vlka...

    Ale tohoto zemana asi nemáte na mysli, že...

  • A to je správn=é, col by vykládal té lidské i mentální trosce, jakému si rusácko-číňanskému šmejdovi zeMANovi o práci BIS. To by mohl hned poslat písemné hlášení do Kremlu.

    A že dostane metál -to je docela možné. Stále pro tuto zemi přijatelnější než kdyby si jako ten vlastzrádný bandita zeMAN jel pro metál a rozkazy jak škodit zemi k tomu kriplíkovskému KGB-ckému zmr..ovi do Kremlu.

  • Bude mnohem pozdější než konec toho rusácko-číňanského, podlého, prolhaného gaunera, komouš.kondenta zeMANa na hradě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit