Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne jsem Kuřák. No od kdy se v hospodách nekouří, Ty hospody smrdí. *11*
  • Ne jsem Kuřák. No od kdy se v hospodách nekouří, Ty hospody smrdí. *11*
  • Stále nechápu tebe - komunistu. Vytrhnout z kontextu jednu větu, odejít od tématu a zamotat do toho CCCP-USA problém. Pro mne jsi blb a demagog pokud se nedokážeš držet textu a tématu. Vracet kuřácký zákon nad to, že auta kouří je totální kravina a demagogie. K smíchu je bolševik, primitiv a blb, který neví co píše.
  • Primitivní blbe, kdyby jsi maturoval z češtiny, tak bys mluvil jinač.
  • Matky s detmi maji byt na detskych hristich a ne vysedavat v hospode...
  • Ano je to skvěle a ty to matky budou brzo popotahované sociálkou *1* *1* *1*
  • Nekuřácké hospody jsou dnes plné matek s dětmi a jejich tržby bohatě nahradily tržby od těch hnusných kuřáků a pivařů *1* *1* *1*
  • Já snad částečně chápu člověka, který se chce zasebevraždit, že skočí z mostu nebo pod vlak, ale nikdy asi nepochopím člověka, kterému vadil cigaretový kouř a smrad kuřácké hospody a přesto do ní vlezl a pak nadával. To se snad ani pochopit nedá. Je to podobné chování malého dítěte, kterému matka říká, že když vleze do kaluže, bude mokré a bude mu zima a to dítě tam přesto vleze a pak brečí, že je mu opravdu zima a je mokré.
    To jste nekuřáci (někteří) opravdu takoví idi0ti? To prostě hlava nebere *1*
  • Pravda je demagogie? Jste k smíchu *1*
  • ty na ten hnůj koukáš?
  • Ano to tu předvádíš
  • Kdysi jsem tady četl jako to dělají na východním Slovensku:

    Tu v tej pivnici, něpozvoli še kurici.
    Kto še prichyci, temu še tá cigaretla
    hen tým horiacim koncom vopchá do rici.
    A budze mat po p.či.
  • někuřácká Česká televize je nejlepší televize v České republice !!! *4*

    D ě k u j e m e !!! *3* *14* *4* *5* *6* *3* *14* *4* *6* *3* *14* *4* *5* *6* *2* *3* *14*
  • To není soudruhu o šu..ní ale o inteligenci.
  • Soudruhu, na hrubý pytel - hrubá záplata, nebo si myslíš, že se necháme tady urážet Trolly z Kremlu ? Dodržuj ústavu, demokracii, desatero a vyjdeš s každým.
  • Demagogie obecního blba..
  • tvoje neumí šu.at když udělá takovej zmetek jako ty
  • a jáká tvoje když nerespektuješ demokratickou volbu? hraješ si na moralistu a sám jsi sprostej jak dlaždič?
  • auta jsou eko zátěž- zakázat,alkohol zabije ročně víc lidí než cigára -zakázat,dopravní letadlo sežere za jeden let tolik vzduchu co auta za rok- zakázat....
  • nemáš na to tak nezáviď

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit